Розділ «7. Як стати Ябецом?»

Молитва Ябеца

«І Бог послав, чого він просив»

Спробуйте ввести молитву Ябеца у ваш щоденний розпорядок. Зробити це вам допоможе план, викладений далі. Спробуйте із завтрашнього ранку неухильно дотримуватися його протягом тридцяти днів. До кінця цього періоду ви помітите істотні зміни у вашому житті, і ця молитва стане вашою дорогоцінною звичкою на все життя.

1. Моліться молитвою Ябеца щоранку і ведіть лік ваших щоденних молитов, роблячи позначки в календарі або в спеціально заведеному зошиті.

2. Перепишіть молитву Ябеца і прикріпіть її до Біблії, до щоденника чи щотижневика, до дзеркала у ванній або до будь-якого іншого предмета, який ви часто бачите, — щоб це нагадувало вам про те, що тепер ви дивитеся на все по-іншому, по-новому!

3. Протягом наступного місяця щотижня заново перечитуйте цю книгу, просячи Бога показати вам важливі деталі, які ви раніше могли пропустити.

4. Розкажіть близькій вам людині про те, що почали працювати над вихованням нової молитовної звички, і попросіть його (чи її) регулярно запитувати вас про це і перевіряти, як ідуть ваші справи.

5. Почніть вести облік змін у вашому житті, особливо «побачень Ябеца» і тих нових можливостей, появу яких ви прямо пов'язуєте з молитвою Ябеца.

6. Почніть молитися молитвою Ябеца за вашу родину, ваших друзів і вашу церкву.

Зрозуміло, те, що ви знаєте про цю чи будь-яку іншу молитву, само по собі нічого ще не означає. Те, що ви просто знаєте про спасіння, само по собі ні від чого вас не рятує. Ви можете обвішати всі стіни вашого будинку молитвою Ябеца, але нічого не станеться. Відбувається лише те, у що ви вірите, і вірити треба активно — тільки так ви даєте силі Божій місце у власному житті і тільки таким чином ваше життя змінюється. Почавши діяти, ви зробите крок у те краще, що приготував для вас Бог.

І я сам — живий тому доказ.

КІНЕЦЬ ІСТОРІЇ

У першому розділі цієї книги я розповів, як моє рішення молитися про більше служіння для слави Божої змінило напрямок і зміст мого життя. Тепер дозвольте мені докінчити цю історію.

Отже, ми з дружиною в тій самій жовтій кухні в Далласі, у вікна якої стукали величезні краплі техаського дощу, зробили перший крок нашої духовної подорожі. Нам так хотілося досягти більшого: робити саме те, що для нас замислив Бог, і стати саме тими, ким Він нас бачив. Про те, що конкретно робити і що повинно відбутися, ми не мали ані найменшого поняття.

І от після багатьох років служіння, названого «Подорож по Біблії», наші колись боязкі молитви багаторазово зросли у відвазі і силі, тому що Він ніколи не припиняв на них відповідати! Пам'ятаю, спочатку ми проводили 25–30 біблійних

конференцій щороку. А цього року «Подорож по Біблії» провела більш двох з половиною тисяч біблійних конференцій — по 50 щотижня. На сьогоднішній день наша організація видає 10 щомісячних журналів на допомогу тим читачам (і їхнім родинам), які хотіли б щодня зростати у Слові Божому. Загальний наклад наших видань нещодавно минув стомільйонну позначку.

Усі ці цифри я тут приводжу не для того, щоб вразити вас. Я розповідаю вам цю історію, тому що вона — дуже особисте, конкретне і зовсім приголомшливе (для мене, у будь-якому разі) свідчення того, що можуть зробити милість Божа і «молитва Ябеца». І тепер Бог знову поширив межі нашої віри. Останнім часом ми несподівано для себе почали задавати Богу запитання — замість «Господи, пошир наші межі», почали в молитві запитувати:

— Господи, які Твої межі? Що Ти хочеш робити?

Очевидно, Його межі охоплюють увесь світ. І ясно, що повна Його воля полягає в тому, щоб ми досягли всього світу — прямо зараз! Тому наша команда лідерів почала молитися, просячи в Бога відповіді на запитання, як нам стати частиною цього всесвітнього процесу. І невдовзі ми почали вкладати в нашу маленьку молитву найбільший зміст, який тільки ми могли собі уявити:

О Господи, дай нам охопити для Тебе увесь світ.

У січні 1998 року ми почали проект «Навчання світу», народжений у лоні «молитви Ябеца». Цей грандіозний проект розрахований на 15 років і спрямований на створення найбільшої біблійної кафедри у світі, яка складається зі 120 тисяч викладачів — по одному на кожні 50 тисяч жителів земної кулі. Цей заключний розділ своєї книги я пишу в Індії, де допомагаю навчати викладачів Біблії із шести держав, які понесуть Добру Новину в кожне село і кожне місто своєї країни.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Молитва Ябеца» автора Вілкінсон Брюс на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „7. Як стати Ябецом?“ на сторінці 1. Приємного читання.