Р о з д і л VI ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ
Граничні строки проведення державної екологічної експертизи об'єктів:
1) групами спеціалістів еколого-експертних підрозділів, установ чи організацій центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій, а на території Автономної Республіки Крим - органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, із залученням інших органів виконавчої влади - до 45 календарних днів з продовженням у разі потреби до 60 днів, а у виняткових випадках, залежно від складності проблеми, - до 120 днів;
{ Пункт 1 частини першої статті 38 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5456-VI від 16.10.2012 }
2) спеціально створеними спеціалізованими організаціями - до 90 календарних днів;
{ Пункт 2 частини першої статті 38 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5456-VI від 16.10.2012 }
3) за доопрацьованими матеріалами відповідно до висновків попередньої екологічної експертизи - до 30 календарних днів.
Початком державної екологічної експертизи вважається день подання еколого-експертному органу комплекту необхідних матеріалів і документів, а у разі необхідності - і додаткової науково-дослідної інформації з тих питань, що виникли під час проведення експертизи.
Стаття 39. Висновки державної екологічної експертизи
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про екологічну експертизу"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 38. Строки проведення державної екологічної експертизи“ на сторінці 1. Приємного читання.