Розділ «Стаття 89. Опрацювання невикористаних виборчих бюлетенів та контрольних талонів»

ЗУ "Про вибори народних депутатів України"

Розділ XI ГОЛОСУВАННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ

1. Членам дільничної виборчої комісії, крім голови комісії, заступника голови чи іншого члена дільничної виборчої комісії, який веде протокол засідання комісії, та секретаря дільничної виборчої комісії, який вносить відомості до протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та одномандатному окрузі, з моменту початку їх роботи з виборчими бюлетенями при підрахунку голосів забороняється користуватися ручками чи будь-якими іншими пишучими засобами.

2. Члени дільничної виборчої комісії, які отримали виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі відповідно до частини сьомої статті 84 цього Закону, почергово публічно перераховують невикористані виборчі бюлетені окремо для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі, які залишилися у них.

3. Сума кількості виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі, виданих зазначеним членом комісії виборцям (за кількістю підписів виборців на відповідних аркушах списку виборців, зазначеною у пунктах 2 та 3 частини першої статті 88 цього Закону), та кількості виборчих бюлетенів, які залишилися невикористаними у члена дільничної виборчої комісії, повинна дорівнювати кількості виборчих бюлетенів, отриманих цим членом комісії відповідно до відомості видачі виборчих бюлетенів, зазначеної у частині сьомій статті 84 цього Закону по загальнодержавному округу та одномандатному округу. У разі відповідності цих кількостей член дільничної виборчої комісії передає усі підраховані невикористані виборчі бюлетені голові дільничної виборчої комісії (головуючому на засіданні). Голова виборчої комісії (головуючий на засіданні) зазначає кількість невикористаних виборчих бюлетенів по загальнодержавному округу та одномандатному округу, які повернуті членом комісії, у відомості видачі виборчих бюлетенів.

4. У разі невідповідності кількостей, зазначених у частині третій цієї статті, дільнична виборча комісія складає в порядку, передбаченому частиною восьмою статті 35 цього Закону, акт із зазначенням ймовірної причини такої невідповідності.

5. Голова дільничної виборчої комісії (головуючий на засіданні) підсумовує кількість невикористаних виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі та оголошує їх окремо. Оголошена кількість невикористаних виборчих бюлетенів по загальнодержавному та одномандатному округу заноситься секретарем дільничної виборчої комісії (секретарем засідання) до відповідних протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі.

6. За необхідності або на вимогу членів комісії невикористані виборчі бюлетені можуть бути повторно перераховані, але до моменту занесення даних про кількість таких бюлетенів до відповідних протоколів. Підрахунок виборчих бюлетенів проводиться у порядку, встановленому частиною одинадцятою статті 82 цього Закону.

7. Невикористані виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі погашаються шляхом відокремлення правого нижнього кута виборчого бюлетеня. Погашені невикористані виборчі бюлетені по загальнодержавному округу та одномандатному округу разом з виборчими бюлетенями, зазначеними у частині одинадцятій статті 85 цього Закону, запаковуються окремо у різні пакети у порядку, встановленому частиною шостою статті 87 цього Закону. На пакетах робиться напис "Невикористані виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі" або "Невикористані виборчі бюлетені для голосування в одномандатному окрузі".

8. Члени дільничної виборчої комісії, які видавали виборчі бюлетені виборцям, почергово публічно перераховують наявні у них контрольні талони виданих виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі. Член дільничної виборчої комісії передає підраховані контрольні талони виданих виборчих бюлетенів голові дільничної виборчої комісії. Голова дільничної виборчої комісії (головуючий на засіданні) зазначає встановлену кожним членом виборчої комісії кількість контрольних талонів виданих виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі у відомості видачі виборчих бюлетенів.

9. Голова комісії (головуючий на засіданні) підсумовує загальну кількість контрольних талонів виданих виборчих бюлетенів окремо для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі та оголошує їх окремо.

10. Дільнична виборча комісія перевіряє, чи дорівнює загальна кількість контрольних талонів виданих виборчих бюлетенів окремо для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі, зазначена у частині дев'ятій цієї статті, сумі кількостей, зазначених у частинах шостій та сьомій статті 88 цього Закону.

11. За необхідності або на вимогу членів дільничної виборчої комісії контрольні талони виданих виборчих бюлетенів можуть бути повторно перераховані. Підрахунок контрольних талонів виданих виборчих бюлетенів проводиться у порядку, встановленому частиною одинадцятою статті 82 цього Закону.

12. У разі збігу кількостей, зазначених у частині десятій цієї статті, голова дільничної виборчої комісії оголошує її як кількість виборців, що отримали виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі на виборчій дільниці. Секретар дільничної виборчої комісії заносить цю кількість до протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі.

13. У разі невідповідності кількостей, зазначених у частині десятій цієї статті, дільнична виборча комісія складає про це акт у порядку, передбаченому частиною восьмою статті 35 цього Закону. Після цього виборча комісія приймає рішення щодо встановлення кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в одномандатному окрузі. Ця кількість оголошується і заноситься до протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі.

14. Контрольні талони виданих виборчих бюлетенів запаковуються окремо у різні пакети у порядку, встановленому частиною шостою статті 87 цього Закону. На пакетах робиться напис "Контрольні талони виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі" та "Контрольні талони виборчих бюлетенів для голосування в одномандатному окрузі".

15. Дільнична виборча комісія перевіряє, чи дорівнює кількість виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі, отриманих дільничною виборчою комісією, відповідно сумі кількостей невикористаних виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі і кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені. У разі невідповідності цих даних дільнична виборча комісія складає про це акт у порядку, передбаченому частиною восьмою статті 35 цього Закону, із зазначенням встановленої її рішенням причини такої розбіжності.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про вибори народних депутатів України"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 89. Опрацювання невикористаних виборчих бюлетенів та контрольних талонів“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  • Стаття 1. Основні засади виборів народних депутатів України

  • Стаття 2. Загальне виборче право

  • Стаття 3. Рівне виборче право

  • Стаття 4. Пряме виборче право

  • Стаття 5. Добровільність участі у виборах

  • Стаття 6. Вільні вибори

  • Стаття 7. Таємне голосування

  • Стаття 8. Особисте голосування

  • Стаття 9. Право бути обраним

  • Стаття 10. Право висування кандидатів у депутати

  • Стаття 11. Виборчий процес

  • Стаття 12. Суб'єкти виборчого процесу

  • Стаття 13. Публічність і відкритість виборчого процесу

  • Стаття 14. Законодавство про вибори депутатів

  • Стаття 15. Види виборів депутатів та порядок їх призначення

  • Стаття 16. Строки проведення виборів

  • Стаття 17. Порядок обчислення строків

  • Стаття 18. Виборчі округи

  • Стаття 19. Виборчі дільниці

  • Стаття 20. Звичайні виборчі дільниці

  • Стаття 21. Спеціальні виборчі дільниці

  • Стаття 22. Закордонні виборчі дільниці

  • Стаття 23. Оприлюднення рішень про утворення виборчих дільниць

  • Стаття 24. Система виборчих комісій

  • Стаття 25. Статус виборчих комісій

  • Стаття 26. Вимоги до членів окружної чи дільничної виборчої комісії

  • Стаття 27. Порядок утворення окружної виборчої комісії

  • Стаття 28. Порядок утворення дільничної виборчої комісії звичайної чи спеціальної виборчої дільниці

  • Стаття 29. Порядок утворення дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці

  • Стаття 30. Повноваження Центральної виборчої комісії

  • Стаття 31. Повноваження окружної виборчої комісії

  • Стаття 32. Повноваження дільничної виборчої комісії

  • Стаття 33. Організація роботи окружних та дільничних виборчих комісій

  • Стаття 34. Право присутності на засіданні виборчої комісії

  • Стаття 35. Документування діяльності окружних та дільничних виборчих комісій

  • Стаття 36. Статус члена виборчої комісії

  • Стаття 37. Дострокове припинення повноважень складу виборчої комісії або члена виборчої комісії

  • Стаття 38. Набуття та припинення окружною виборчою комісією статусу юридичної особи

  • Стаття 39. Порядок складання попередніх списків виборців для звичайних виборчих дільниць

  • Стаття 40. Порядок ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці та усунення неправильностей у списку виборців

  • Стаття 41. Порядок уточнення попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці

  • Стаття 42. Внесення змін та уточнень до уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці

  • Стаття 43. Порядок складання та уточнення списків виборців на спеціальних виборчих дільницях

  • Стаття 44. Порядок складання та уточнення списків виборців на закордонних виборчих дільницях

  • Стаття 45. Фінансування виборів депутатів

  • Стаття 46. Фінансове забезпечення підготовки і проведення виборів депутатів за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів депутатів

  • Стаття 47. Оплата праці членів виборчої комісії та осіб, які залучаються до роботи у комісії

  • Стаття 48. Виборчий фонд партії, кандидата у депутати в одномандатному окрузі

  • Стаття 49. Розпорядники виборчого фонду

  • Стаття 50. Формування виборчого фонду та використання його коштів

  • Стаття 51. Матеріально-технічне забезпечення підготовки і проведення виборів депутатів

  • Стаття 52. Загальний порядок висування кандидатів у депутати

  • Стаття 53. Порядок висування кандидатів у депутати партією

  • Стаття 54. Умови реєстрації кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі

  • Стаття 55. Умови реєстрації кандидатів у депутати в одномандатних округах

  • Стаття 56. Грошова застава

  • Стаття 57. Декларування майнового стану, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру кандидатом у депутати

  • Стаття 58. Порядок реєстрації кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі

  • Стаття 59. Порядок реєстрації кандидатів у депутати в одномандатних округах

  • Стаття 60. Відмова в реєстрації кандидата (кандидатів) у депутати

  • Стаття 61. Попередження та скасування реєстрації кандидата (кандидатів) у депутати

  • Стаття 62. Визнання виборів в одномандатному окрузі такими, що не відбулися

  • Стаття 63. Основні засади інформаційного забезпечення виборів

  • Стаття 64. Загальне інформаційне забезпечення виборів

  • Стаття 65. Спеціальне інформаційне забезпечення виборів

  • Стаття 66. Засади участі засобів масової інформації та інформаційних агентств в інформаційному забезпеченні виборів

  • Стаття 67. Особливості поширення інформації про результати опитування громадської думки, пов'язаного з виборами

  • Стаття 68. Форми і засоби передвиборної агітації

  • Стаття 69. Матеріали передвиборної агітації

  • Стаття 70. Строки проведення передвиборної агітації

  • Стаття 71. Загальний порядок використання засобів масової інформації

  • Стаття 72. Порядок використання електронних (аудіовізуальних) засобів масової інформації

  • Стаття 73. Порядок використання друкованих засобів масової інформації

  • Стаття 74. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації

  • Стаття 75. Гарантії діяльності у виборчому процесі партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані у загальнодержавному окрузі

  • Стаття 76. Гарантії діяльності у виборчому процесі кандидатів у депутати

  • Стаття 77. Офіційні спостерігачі

  • Стаття 78. Офіційні спостерігачі від партій, кандидатів у депутати та громадських організацій

  • Стаття 79. Офіційні спостерігачі від іноземних держав, міжнародних організацій

  • Стаття 80. Виборчий бюлетень

  • Стаття 81. Порядок виготовлення виборчих бюлетенів

  • Стаття 82. Порядок передачі виборчих бюлетенів виборчим комісіям

  • Стаття 83. Приміщення для голосування

  • Стаття 84. Підготовка до голосування

  • Стаття 85. Організація і порядок голосування

  • Стаття 86. Порядок організації голосування виборців за місцем перебування

  • Стаття 87. Підсумкове засідання дільничної виборчої комісії

  • Стаття 88. Опрацювання списків виборців

  • Стаття 89. Опрацювання невикористаних виборчих бюлетенів та контрольних талонів
  • Стаття 90. Порядок відкриття скриньок та підрахунку виборчих бюлетенів

  • Стаття 91. Протоколи дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці

  • Стаття 92. Визнання дільничною виборчою комісією голосування на виборчій дільниці недійсним

  • Стаття 93. Порядок транспортування і передачі виборчих документів до окружної виборчої комісії або Центральної виборчої комісії (щодо закордонного округу)

  • Стаття 94. Порядок прийняття та розгляду документів дільничних виборчих комісій окружною виборчою комісією

  • Стаття 95. Встановлення підсумків голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу

  • Стаття 96. Встановлення підсумків голосування в одномандатному окрузі

  • Стаття 96-1. Встановлення підсумків голосування в межах закордонного округу

  • Стаття 97. Порядок прийняття та розгляду протоколів окружних виборчих комісій Центральною виборчою комісією

  • Стаття 98. Встановлення результатів виборів депутатів у загальнодержавному окрузі

  • Стаття 99. Встановлення результатів виборів депутатів у одномандатних округах

  • Стаття 100. Офіційне оприлюднення результатів виборів

  • Стаття 101. Реєстрація обраних депутатів

  • Стаття 102. Посвідчення та нагрудний знак народного депутата України

  • Стаття 103. Повторне голосування

  • Стаття 104. Повторні вибори

  • Стаття 105. Заміщення депутатів, обраних у загальнодержавному окрузі, повноваження яких були достроково припинені

  • Стаття 106. Проміжні вибори

  • Стаття 107. Особливості підготовки і проведення повторних, проміжних та позачергових виборів депутатів

  • Стаття 108. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності, що стосуються виборів депутатів

  • Стаття 109. Строки оскарження

  • Стаття 110. Форма та зміст скарги

  • Стаття 111. Порядок і строки розгляду скарги

  • Стаття 112. Докази

  • Стаття 113. Рішення за результатом розгляду скарги

  • Стаття 114. Відповідальність за порушення законодавства про вибори депутатів

  • Стаття 115. Зберігання виборчої та іншої документації і матеріальних цінностей

  • Прикінцеві положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи