Розділ «Стаття 7-1. Порядок здійснення моніторингу публічних закупівель»

ЗУ "Про публічні закупівлі"

Розділ IV ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

1. Моніторинг закупівлі здійснюють центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, та його територіальні органи (далі - органи державного фінансового контролю).

Моніторинг закупівлі здійснюється протягом проведення процедури закупівлі, укладання договору про закупівлю та його виконання.

Моніторинг закупівлі не проводиться на відповідність тендерної документації вимогам частини четвертої статті 22 цього Закону.

2. Рішення про початок моніторингу закупівлі приймає керівник органу державного фінансового контролю або його заступник за наявності однієї або декількох із таких підстав:

1) дані автоматичних індикаторів ризиків;

2) інформація, отримана від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель;

3) повідомлення в засобах масової інформації, що містять відомості про наявність ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель;

4) виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель;

5) інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 цього Закону.

Для аналізу даних, що свідчать про ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, можуть використовуватися:

інформація, оприлюднена в електронній системі закупівель;

інформація, що міститься в єдиних державних реєстрах;

інформація в базах даних, відкритих для доступу центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю;

дані органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, замовників та учасників процедур закупівель, що можуть бути отримані органами державного фінансового контролю у порядку, встановленому законом.

3. Рішення про початок моніторингу закупівлі оприлюднюється протягом двох робочих днів з дня його прийняття в електронній системі закупівель органом державного фінансового контролю із зазначенням унікального номера оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєного електронною системою закупівель, та дати його оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу та/або унікального номера повідомлення про намір укласти договір та дати його оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу, а також опису підстав для здійснення моніторингу закупівлі. Рішення про початок моніторингу закупівлі не зупиняє проведення процедур закупівель, визначених цим Законом.

4. Строк здійснення моніторингу закупівлі не може перевищувати 15 робочих днів з дати оприлюднення рішення про початок моніторингу закупівлі в електронній системі закупівель.

5. Протягом строку проведення моніторингу закупівлі орган державного фінансового контролю має право через електронну систему закупівель запитувати у замовника пояснення щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу закупівлі. Усі такі запити про надання пояснень автоматично оприлюднюються електронною системою закупівель. Замовник протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення запиту про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу закупівлі, повинен надати відповідні пояснення через електронну систему закупівель.

Замовник у межах строку здійснення моніторингу закупівлі має право з власної ініціативи надавати пояснення щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу закупівлі.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про публічні закупівлі"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 7-1. Порядок здійснення моніторингу публічних закупівель“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  •  Цей Закон установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

  • Стаття 1. Визначення основних термінів

  • Стаття 2. Сфера застосування Закону

  • Стаття 3. Принципи здійснення закупівель

  • Стаття 4. Планування закупівель та інші передумови здійснення процедур закупівель

  • Стаття 5. Недискримінація учасників

  • Стаття 6. Міжнародні зобов’язання України у сфері закупівель

  • Стаття 7. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель

  • Стаття 7-1. Порядок здійснення моніторингу публічних закупівель
  • Стаття 8. Уповноважений орган та орган оскарження

  • Стаття 9. Громадський контроль у сфері публічних закупівель

  • Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю

  • Стаття 11. Тендерний комітет та уповноважені особи замовника

  • Стаття 12. Процедури закупівлі

  • Стаття 13. Закупівля за рамковими угодами

  • Стаття 14. Подання інформації під час проведення процедури закупівлі

  • Стаття 15. Мова, що застосовується під час проведення процедур закупівель

  • Стаття 16. Кваліфікаційні критерії

  • Стаття 17. Відмова в участі у процедурі закупівлі

  • Стаття 18. Порядок оскарження процедур закупівлі

  • Стаття 19. Звіт про результати проведення процедури закупівлі

  • Стаття 20. Умови застосування процедури відкритих торгів

  • Стаття 21. Інформування про проведення процедури відкритих торгів

  • Стаття 22. Тендерна документація

  • Стаття 23. Надання роз’яснень щодо тендерної документації та внесення змін до неї

  • Стаття 24. Забезпечення тендерної пропозиції

  • Стаття 25. Порядок подання тендерних пропозицій

  • Стаття 26. Забезпечення виконання договору про закупівлю

  • Стаття 27. Розкриття тендерних пропозицій

  • Стаття 28. Розгляд та оцінка тендерних пропозицій

  • Стаття 29. Електронний аукціон

  • Стаття 30. Відхилення тендерних пропозицій

  • Стаття 31. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися

  • Стаття 32. Прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю

  • Стаття 33. Умови застосування конкурентного діалогу

  • Стаття 34. Порядок проведення конкурентного діалогу

  • Стаття 35. Умови застосування переговорної процедури закупівлі

  • Стаття 36. Основні вимоги до договору про закупівлю

  • Стаття 37. Недійсність договору про закупівлю

  • Стаття 38. Відповідальність за порушення вимог цього Закону

  • Прикінцеві та перехідні положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи