Розділ «Стаття 28. Розгляд та оцінка тендерних пропозицій»

ЗУ "Про публічні закупівлі"

Розділ IV ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

1. Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.

У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертоїстатті 10цього Закону, проводиться оцінка лише тих тендерних пропозицій, що не були відхилені згідно з цим Законом.

Критеріями оцінки є:

у разі здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, що виробляються, виконуються чи надаються не за окремо розробленою специфікацією (технічним проектом), для яких існує постійно діючий ринок, - ціна;

у разі здійснення закупівлі, яка має складний або спеціалізований характер (у тому числі консультаційних послуг, наукових досліджень, експериментів або розробок, дослідно-конструкторських робіт), - ціна разом з іншими критеріями оцінки, зокрема, такими як: умови оплати, строк виконання, гарантійне обслуговування, експлуатаційні витрати, передача технології та підготовка управлінських, наукових і виробничих кадрів.

2. До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розміщений у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників.

У разі якщо крім ціни установлені інші критерії оцінки до початку електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично, відповідно до методики оцінки, установленої замовником в тендерній документації, визначаються показники інших критеріїв оцінки та приведена ціна, після чого розкривається інформація про приведену ціну та перелік усіх приведених цін пропозицій, розміщений у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників.

Під час проведення електронного аукціону в електронній системі відображаються значення ціни пропозиції учасника та приведеної ціни.

3. У разі якщо для визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції крім ціни застосовуються й інші критерії оцінки, у тендерній документації визначається їх вартісний еквівалент або питома вага цих критеріїв у загальній оцінці тендерних пропозицій. Питома вага цінового критерію не може бути нижчою ніж 70 відсотків, крім випадку застосування процедури конкурентного діалогу.

4. Після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку розгляду тендерної пропозиції замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель.

У разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною.

5. У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до нормчастини четвертоїстатті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів.

За результатами розгляду складається протокол розгляду тендерних пропозицій за формою, встановленою Уповноваженим органом, та оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно достатті 10цього Закону. Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п’ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій.

Якщо за результатами розгляду тендерних пропозицій до оцінки допущено тендерні пропозиції менше ніж двох учасників, процедура закупівлі відміняється.

Замовник та учасники не можуть ініціювати будь-які переговори з питань внесення змін до змісту або ціни поданої тендерної пропозиції.

6. За результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом.

7. Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених участині першійстатті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про публічні закупівлі"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 28. Розгляд та оцінка тендерних пропозицій“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  •  Цей Закон установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

  • Стаття 1. Визначення основних термінів

  • Стаття 2. Сфера застосування Закону

  • Стаття 3. Принципи здійснення закупівель

  • Стаття 4. Планування закупівель та інші передумови здійснення процедур закупівель

  • Стаття 5. Недискримінація учасників

  • Стаття 6. Міжнародні зобов’язання України у сфері закупівель

  • Стаття 7. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель

  • Стаття 7-1. Порядок здійснення моніторингу публічних закупівель

  • Стаття 8. Уповноважений орган та орган оскарження

  • Стаття 9. Громадський контроль у сфері публічних закупівель

  • Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю

  • Стаття 11. Тендерний комітет та уповноважені особи замовника

  • Стаття 12. Процедури закупівлі

  • Стаття 13. Закупівля за рамковими угодами

  • Стаття 14. Подання інформації під час проведення процедури закупівлі

  • Стаття 15. Мова, що застосовується під час проведення процедур закупівель

  • Стаття 16. Кваліфікаційні критерії

  • Стаття 17. Відмова в участі у процедурі закупівлі

  • Стаття 18. Порядок оскарження процедур закупівлі

  • Стаття 19. Звіт про результати проведення процедури закупівлі

  • Стаття 20. Умови застосування процедури відкритих торгів

  • Стаття 21. Інформування про проведення процедури відкритих торгів

  • Стаття 22. Тендерна документація

  • Стаття 23. Надання роз’яснень щодо тендерної документації та внесення змін до неї

  • Стаття 24. Забезпечення тендерної пропозиції

  • Стаття 25. Порядок подання тендерних пропозицій

  • Стаття 26. Забезпечення виконання договору про закупівлю

  • Стаття 27. Розкриття тендерних пропозицій

  • Стаття 28. Розгляд та оцінка тендерних пропозицій
  • Стаття 29. Електронний аукціон

  • Стаття 30. Відхилення тендерних пропозицій

  • Стаття 31. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися

  • Стаття 32. Прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю

  • Стаття 33. Умови застосування конкурентного діалогу

  • Стаття 34. Порядок проведення конкурентного діалогу

  • Стаття 35. Умови застосування переговорної процедури закупівлі

  • Стаття 36. Основні вимоги до договору про закупівлю

  • Стаття 37. Недійсність договору про закупівлю

  • Стаття 38. Відповідальність за порушення вимог цього Закону

  • Прикінцеві та перехідні положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи