Розділ I ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Вкладом до статутного капіталу господарського товариства можуть бути гроші, цінні папери, інші речі або майнові чи інші відчужувані права, що мають грошову оцінку, якщо інше не встановлено законом.
{ Частина перша статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1377-IV від 11.12.2003; в редакції Закону N 997-V від 27.04.2007 }
Грошова оцінка вкладу учасника господарського товариства здійснюється за згодою учасників товариства, а у випадках, встановлених законом, вона підлягає незалежній експертній перевірці.
{ Частина друга статті 13 в редакції Закону N 997-V від 27.04.2007 }
Забороняється використовувати для формування статутного капіталу господарського товариства бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, векселі, майно державних підприємств, яке відповідно до закону не підлягає приватизації, та майно, що перебуває в оперативному управлінні бюджетних установ, якщо інше не передбачено законом.
Фінансовий стан засновників відкритих акціонерних товариств щодо їх спроможності здійснити відповідні внески до статутного капіталу повинен бути перевірений аудитором .
{ Стаття 14 втратила чинність у частині, що стосується акціонерних товариств, на підставі Закону N 514-VI від 17.09.2008 }
Стаття 14. Фонди товариства
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про господарські товариства"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 13. Вклади учасників та засновників товариства“ на сторінці 1. Приємного читання.