Розділ «Стаття 66. Провадження у справах про порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми»

ЗУ "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин"

Розділ IX ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЦЬОГО ЗАКОНУ, ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ ТА КОРМИ

1. Провадження у справах про порушення юридичними особами та фізичними особами - підприємцями цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми здійснюється відповідно до положень цієї статті.

2. Штраф за порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми може бути накладено протягом шести місяців з дня виявлення правопорушення, але не пізніше одного року з дня його вчинення.

3. Протокол про порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми (далі - протокол) за результатами здійснення заходів державного контролю мають право складати державні інспектори та державні ветеринарні інспектори.

4. У протоколі зазначаються:

1) дата і місце його складення;

2) посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка склала протокол;

3) відомості про особу, щодо якої складено протокол (найменування та місцезнаходження юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові та місце проживання фізичної особи - підприємця, адреса відповідної потужності, контактні дані);

4) місце, час вчинення і суть вчиненого порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми;

5) посилання на положення нормативно-правового акта (із зазначенням відповідної статті, пункту, її частини чи абзацу), яке було порушено особою, щодо якої складено протокол;

6) посилання на акт державного контролю та інші докази, якими підтверджується вчинення порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми особою, щодо якої складено протокол;

7) прізвище, ім’я, по батькові та місце проживання, контактні дані свідків та/або потерпілих та їхні пояснення (за наявності);

8) пояснення особи, щодо якої складено протокол, або її представника чи запис про відмову від надання пояснень;

9) інші відомості, що сприяють всебічному та об’єктивному розгляду і вирішенню справи (за наявності).

5. Форма протоколу затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та у сфері ветеринарної медицини.

6. Особа, щодо якої складено протокол, або її представник має право викласти у протоколі або на окремому аркуші, що додається до нього, своє пояснення щодо змісту протоколу, засвідчивши їх особистим підписом. У разі відмови особи, щодо якої складено протокол, або її представника від надання таких пояснень у протоколі робиться відповідний запис. Викладені у протоколі або на окремому аркуші, що додається до нього, пояснення свідків та/або потерпілих засвідчуються їхніми підписами.

7. Протокол складається у двох примірниках та підписується особою, яка його склала. Один примірник протоколу вручається під розписку особі, щодо якої складено протокол, або її представникові, а другий - зберігається у компетентному органі або його територіальному органі. У разі відмови особи, щодо якої складено протокол, або її представника від отримання примірника протоколу в ньому робиться відповідний запис, і не пізніше наступного робочого дня після складення протокол надсилається такій особі рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням про вручення. У разі ненадання особою, щодо якої складено протокол, інформації про її місцезнаходження (місце проживання) протокол надсилається за відповідною адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, і вважається врученим незалежно від факту його отримання такою особою.

8. Справа про порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми (далі - справа) розглядається компетентним органом або його територіальними органами. Від імені зазначених органів розглядати справи мають право головні державні інспектори та головні державні ветеринарні інспектори.

9. Справа розглядається не пізніше п’ятнадцяти робочих днів з дня отримання відповідною посадовою особою протоколу та інших матеріалів справи. За письмовим клопотанням особи, щодо якої складено протокол, розгляд справи відкладається, але не більше ніж на десять робочих днів, для подання нею додаткових матеріалів або з інших поважних причин.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 66. Провадження у справах про порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  • Цей Закон визначає правові та організаційні засади державного контролю, що здійснюється з метою перевірки дотримання операторами ринку законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин, а також законодавства про побічні продукти тваринного походження під час ввезення (пересилання) таких побічних продуктів на митну територію України.

  • Стаття 1. Визначення термінів

  • Стаття 2. Законодавство про державний контроль

  • Стаття 3. Сфера дії Закону

  • Стаття 4. Органи виконавчої влади у сфері здійснення державного контролю

  • Стаття 5. Повноваження Кабінету Міністрів України у сфері державного контролю

  • Стаття 6. Повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та у сфері ветеринарної медицини

  • Стаття 7. Система та повноваження компетентного органу у сфері державного контролю

  • Стаття 8. Основні засади діяльності компетентного органу у сфері державного контролю

  • Стаття 9. Надання повноважень на здійснення окремих заходів державного контролю

  • Стаття 10. Обов’язки державних інспекторів та державних ветеринарних інспекторів

  • Стаття 11. Права державних інспекторів та державних ветеринарних інспекторів

  • Стаття 12. Вимоги до посадових осіб компетентного органу та його територіальних органів

  • Стаття 13. Вимоги до державного ветеринарного інспектора

  • Стаття 14. Вимоги до помічника державного ветеринарного інспектора та його повноваження

  • Стаття 15. Права операторів ринку

  • Стаття 16. Обов’язки операторів ринку

  • Стаття 17. Принципи здійснення державного контролю

  • Стаття 18. Вимоги до заходів державного контролю

  • Стаття 19. Заходи державного контролю

  • Стаття 20. Прозорість і конфіденційність

  • Стаття 21. Методи (методики) відбору зразків та їх простих і лабораторних досліджень (випробувань), а також види лабораторних досліджень (випробувань)

  • Стаття 22. Уповноважені лабораторії

  • Стаття 23. Референс-лабораторії

  • Стаття 24. Довгостроковий план державного контролю

  • Стаття 25. Щорічний план державного контролю

  • Стаття 26. Щорічний звіт про виконання довгострокового та щорічного планів державного контролю

  • Стаття 27. План дій за надзвичайних обставин, пов’язаних із харчовими продуктами та кормами

  • Стаття 28. Загальні принципи здійснення державного контролю свіжого м’яса

  • Стаття 29. Особливості здійснення державного контролю на бійнях та потужностях з розбирання та обвалювання м’яса

  • Стаття 30. Завдання державного ветеринарного інспектора під час здійснення державного контролю свіжого м’яса

  • Стаття 31. Особливості залучення помічника державного ветеринарного інспектора та працівників боєнь до здійснення державного контролю свіжого м’яса

  • Стаття 32. Позначка придатності та ідентифікаційна позначка

  • Стаття 33. Порядок обміну інформацією про результати державного контролю свіжого м’яса

  • Стаття 34. Рішення державного ветеринарного інспектора, що приймаються на підставі інформації про харчовий ланцюг

  • Стаття 35. Рішення державного ветеринарного інспектора щодо живих тварин під час здійснення державного контролю

  • Стаття 36. Рішення державного ветеринарного інспектора щодо благополуччя тварин під час здійснення державного контролю свіжого м’яса

  • Стаття 37. Рішення державного ветеринарного інспектора щодо свіжого м’яса під час здійснення державного контролю

  • Стаття 38. Державний контроль живих двостулкових молюсків, живих голкошкірих, живих кишковопорожнинних та живих морських черевоногих

  • Стаття 39. Державний контроль рибних продуктів

  • Стаття 40. Державний контроль сирого молока та молозива

  • Стаття 41. Вимоги щодо ввезення (пересилання) вантажів із продуктами на митну територію України

  • Стаття 42. Перевірка вантажів із продуктами на призначеному прикордонному інспекційному посту

  • Стаття 43. Фізична перевірка вантажів із продуктами

  • Стаття 44. Зменшення періодичності фізичних перевірок вантажів з продуктами

  • Стаття 45. Лабораторні дослідження (випробування)

  • Стаття 46. Призначені прикордонні інспекційні пости

  • Стаття 47. Інформаційне забезпечення здійснення державного контролю на кордоні

  • Стаття 48. Вимоги до транзиту (переміщення) вантажів із продуктами через територію України

  • Стаття 49. Вантажі з продуктами, що призначаються для оформлення в режимі митного складу, вільної митної зони

  • Стаття 50. Вимоги до митних складів, складів у вільних митних зонах, призначених для зберігання продуктів, які не відповідають законодавству

  • Стаття 51. Реімпорт вантажів із продуктами

  • Стаття 52. Вантажі з неприйнятними міжнародними сертифікатами

  • Стаття 53. Обмеження ввезення (пересилання) вантажів з продуктами на митну територію України

  • Стаття 54. Поводження з вантажами, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України, які не відповідають законодавству

  • Стаття 55. Вимоги до міжнародного сертифіката, яким супроводжується вантаж із продуктами, що ввозиться (пересилається) на митну територію України

  • Стаття 56. Державний контроль вантажів з харчовими продуктами нетваринного походження та кормами нетваринного походження, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України

  • Стаття 57. Основні принципи здійснення посиленого державного контролю вантажів з харчовими продуктами нетваринного походження та кормами нетваринного походження, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України

  • Стаття 58. Вимоги до призначених пунктів пропуску на державному кордоні України

  • Стаття 59. Державний контроль країни-експортера

  • Стаття 60. Спеціальні умови імпорту харчових продуктів та кормів

  • Стаття 61. Реєстр країн та потужностей, з яких дозволяється ввезення (пересилання) продуктів на митну територію України

  • Стаття 62. Еквівалентність систем державного контролю

  • Стаття 63. Принципи фінансування державного контролю

  • Стаття 64. Державний контроль, що фінансується за рахунок операторів ринку

  • Стаття 65. Відповідальність за порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми

  • Стаття 66. Провадження у справах про порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми
  • Стаття 67. Тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів та/або кормів

  • Прикінцеві та перехідні положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи