Розділ «Стаття 6. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку»

ЗУ "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні"

Розділ X ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) є державним колегіальним органом, підпорядкованим Президенту України, підзвітним Верховній Раді України.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку складається з Комісії як колегіального органу та центрального апарату.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку може утворювати територіальні органи у випадках, передбачених у положенні про Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку здійснює повноваження через центральний апарат і свої територіальні органи.

Голова, члени Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, керівні працівники та спеціалісти центрального апарату і відповідних територіальних органів є державними службовцями.

Положення про Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку затверджується Президентом України.

Гранична чисельність працівників Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку затверджується Президентом України.

Штатний розпис Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку затверджується Головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку за погодженням з Міністерством фінансів України. Структура Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку затверджується Головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку як колегіальний орган утворюється у складі Голови Комісії та шести членів Комісії.

Голова та члени Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку призначаються на посади та звільняються з посад Президентом України шляхом видання відповідного указу.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку є правомочною з моменту призначення більше половини її загального кількісного складу.

Основною формою роботи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку як колегіального органу є засідання.

Засідання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини її загального кількісного складу.

Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість від загального кількісного складу. Голова та члени Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку мають по одному голосу кожен.

Головою та членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку можуть бути громадяни України, які мають повну вищу (профільну, економічну або юридичну) освіту, досвід роботи на керівних посадах не менше трьох років упродовж останніх десяти років.

Голова та член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку не можуть бути власниками корпоративних прав професійних учасників фондового ринку.

Строк повноважень Голови та членів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку становить шість років. Одна й та ж особа не може бути Головою та/або членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку більше двох строків підряд.

Голова та член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку можуть бути звільнені з посади у разі подання заяви про відставку, неможливості виконання обов'язків за станом здоров'я, припинення громадянства України, грубого порушення службових обов'язків, набрання законної сили обвинувальним вироком суду у скоєнні злочину, наявності інших підстав, передбачених законами.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 6. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  • Стаття 1. Визначення термінів

  • Стаття 2. Мета державного регулювання ринку цінних паперів

  • Стаття 3. Форми державного регулювання ринку цінних паперів

  • Стаття 4. Професійна діяльність на ринку цінних паперів, що підлягає ліцензуванню

  • Стаття 4-1. Рейтингові агентства та рейтингова оцінка

  • Стаття 5. Органи, що здійснюють державне регулювання ринку цінних паперів

  • Стаття 6. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
  • Стаття 7. Завдання Національної комісії України з цінних паперів та фондового ринку

  • Стаття 8. Повноваження Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

  • Стаття 9. Уповноважені особи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

  • Стаття 10. Відносини Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з правоохоронними органами та іншими державними органами

  • Стаття 10-1. Маніпулювання на фондовому ринку

  • Стаття 11. Відповідальність юридичних осіб за правопорушення на ринку цінних паперів

  • Стаття 11-1. Призначення тимчасового адміністратора професійного учасника депозитарної системи України

  • Стаття 11-2. Тимчасовий адміністратор професійного учасника депозитарної системи України

  • Стаття 12. Порядок застосування санкцій до юридичних осіб за правопорушення на ринку цінних паперів

  • Статтю 13 виключено на підставі Закону N 801-VI від 25.12.2008

  • Стаття 14. Кримінальна і майнова відповідальність за порушення законодавства про цінні папери

  • Стаття 15. Відповідальність Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та її посадових осіб

  • Стаття 16. Порядок розгляду спорів

  • Статтю 17 виключено на підставі Закону N 3480-IV від 23.02.2006

  • Стаття 18. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

  • Прикінцеві положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи