Глава 12. Особливості позовного провадження у справах про визнання необґрунтованими активів та їх витребування
1. Позов про визнання необґрунтованими активів та їх витребування від визначених в цій статті осіб подається в інтересах держави прокурором упродовж строку загальної позовної давності з дня набрання законної сили обвинувальним вироком щодо особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
2. Позов про визнання необґрунтованими активів та їх витребування може бути пред’явлено до особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно якої набрав законної сили обвинувальний вирок суду за вчинення корупційного злочину або легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.
У разі пред’явлення позову до особи, зазначеної у абзаці першому цієї частини, прокурор вживає заходів щодо встановлення майна, стосовно якого існують докази того, що воно отримано особою, зазначеною у абзаці першому цієї частини, або що ним користується чи розпоряджається (розпоряджалася) така особа.
3. Для цілей цієї глави:
1) термін "активи" означає грошові кошти або інше майно, а також доходи від них;
2) особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, є особи, зазначені у пункті 1частини першої статті 3 Закону України "Про запобігання корупції".
Стаття 291. Визнання необґрунтованими активів
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Цивільний процесуальний кодекс України» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 290. Пред’явлення позову про визнання необґрунтованими активів та їх витребування“ на сторінці 1. Приємного читання.