Розділ «Дія 4»

Пігмаліон

Минуло ще кілька місяців. Настав момент вирішального експерименту. Еліза в розкішній сукні та на цей раз з бездоганними манерами з'являється на прийомі в посольстві. Всі присутні аристократи без тіні сумніву приймають її за герцогиню. Хіггінс виграв парі.

Прийшовши додому, Пікерінг вітає Хіггінса з його успіхом. Нікому з них не спадає на думку подякувати Елізі. Дівчина роздратована та стурбована: вона не хоче повертатися до старого життя.

Коли Хіггінс йде і незабаром повертається в пошуках домашніх туфель, Еліза запускає в нього туфлями. Вона намагається пояснити трагізм свого становища: «На що я гідна? До чого ви мене підготували? Куди я піду? Що буде далі? Що зі мною станеться?». Але Хіггінс нездатний зрозуміти чужу душу. Вночі Еліза залишає будинок Хіггінса.

Наступний розділ:

Дія 5


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Пігмаліон» автора Шоу Бернард на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Дія 4“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи