Ви є тут

Інтернат


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Інтернат» автора Жадан Сергій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Теперішня війна на території Донбасу є несуперечно однією з найактуальніших тем сьогодення, адже ця жорстока реальність на превеликий жаль зачіпає життя багатьох людей. Роман українського письменника Сергія Жадана «Інтернат» відноситься до fiction літератури, що викликає в читача бурхливі емоції та переживання. Автор зумів досягти цього за допомогою майстерної гри з уявою: опис подій, образи персонажів, важкі обставини та сильна подача матеріалу.

Цей твір розповідає історію вчителя Паші, що проживає у східних регіонах України, який зіткається віч-на-віч з жорстокими подіями війни. Він вирішує ризикнути своїм життям та врятувати свого племінника з інтернату, а не залишити хлопчика напризволяще в цьому жахітті. Завдяки реалістичним описам бойових дій, переживання читача щодо майбутнього головних героїв збільшується впродовж читання книги. Разом з цим автор підтримує ідеї патріотизму і моралі в своєму романі, наштовхуючи читача на глибокі роздуми. До самого закінчення тримається інтрига щодо питання продовження життя чи фатального фіналу для Паші і сина його сестри.

Таким чином, прочитавши роман «Інтернат», неможливо не задуматись про війну, життя звичайних людей в її кривавих та жорстоких умовах, людські цінності та гідність, тощо.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи