Ви є тут

Напередодні армагедону


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Напередодні армагедону» автора Авраменко О.Є. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Оригінальний текст, на основі якого згодом було написано романи «Все Грани Мира» та «Грани Нижнего Мира» (російською мовою). Перші дев'ять розділів майже цілком збігаються з відповідними розділами роману «Все Грани Мира», а десятий — з кінцівкою роману «Грани Нижнего Мира».
Українскою мовою опубліковано у видавництві Джерела М за назвою «Сутінки Великих».

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи