Ви є тут

Борис Комар. Вибрані твори [У 2 т.; Т.1]


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Борис Комар. Вибрані твори [У 2 т.; Т.1]» автора Комар Б.П. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


До першого тому увійшли три повісті відомого українського радянського письменника, лауреата Республіканської літературної премії ім. Лесі Українки Бориса Комара: "Диваки", "Векша" та "Мандрівний вулкан". Для середнього та старшого шкільного віку.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи