Ви є тут

Том 2. Усмішки, фейлетони, гуморески 1925–1933


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Том 2. Усмішки, фейлетони, гуморески 1925–1933» автора Вишня Остап у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


До тому ввійшли усмішки, фейлетони, гуморески. Різноманітні за тематикою, твори видатного українського радянського сатирика й гумориста в переважній більшості актуальні й сьогодні, бо в ім'я торжества добра й справедливості таврують зло в будьяких Ного проявах.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи