Ви є тут

Коли в місті N. дощить


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Коли в місті N. дощить» автора Косян Марія у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


«Коли в місті N дощить» оповідає, що після апокаліпсису, а точніше Великої Атомної війни рештки землян заснували величезне місто-державу — Мегаполіс, та розділилися на дев’ять каст.

Юна Ліка Ставроді стає свідком вбивства свого батька, одного з найвизначніших Учених, і відразу стає жертвою переслідування, але порятунок приходить несподівано — від Знехтуваних — відступників, що колись порушили жорстокі правила й були ізольовані в гетто.

Намагаючись з’ясувати причину батькової загибелі, Ліка та її друзі відкривають скриньку Пандори, і знову світ опиняється на порозі війни.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи