Розділ «МАПА»

Сказання про дітей Гуріна


ЗАУВАГИ ЩОДО МАПИ


Наведена тут мала безпосередньо базується на малі вже раніше опублікованого «Сильмариліона», а та натомість є похідною від мапи, яку батько створив у 1930-х роках і якою незмінно послуговувався в усіх наступних творах. Формалізовані та, вочевидь, дуже вибіркові зображення гір, пагорбів і лісів зроблено згідно з його манерою.

Перемалювавши мапу, я дещо змінив у ній, бо мав на меті спростити її та зробити якомога доречнішою саме для «Сказання про дітей Гуріна». Тож у поданому тут варіанті не внесено Оссіріанду та Синіх Гір і усунуто певні географічні деталі; проте — за кількома винятками — на мапі наведено всі назви, які трапляються в тексті оповіді.


Вітаємо, ви успішно прочитали книгу!


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Сказання про дітей Гуріна» автора Толкін Джон на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „МАПА“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи