Ви є тут

Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря" – історично-популярна брошура Івана Нечуя-Левицького, що здобула широку популярність в українських мас. Твір є життєписом української історії після подій Чорної ради 1668 року, коли українські землі було поділено на східну і західну частини, а у внутрішні справи постійно втручалися московські і польські загарбники.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи