Ви є тут

Я (РОМАНТИКА)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Я (РОМАНТИКА) » автора Хвильовий Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Новела "Я (Романтика)" описує боротьбу людяності і обов'язку у душі однієї людини. Це – відтворення біполярних відчуттів чекіста, якому випало виконати смертний вирок для власної матері в ім'я революційних ідеалів. Кричущим мотивом твору є безапеляційна невідповідність між революційними ідеалами і засобами, якими ідеї революції втілюються у життя. Новела є історією заручників революції, які втрачають своє "я", наче розлучається із власним корінням зірвана рослина.  

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи