Ви є тут

Старосвітські батюшки та матушки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Старосвітські батюшки та матушки » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Старосвітські батюшки та матушки" – це глибокий сум автора за долю України, загорнутий у тонкий шовк гумору. Це – туга за занедбаною і викоріненою внаслідок насильницької московської політики культурою української нації, за потерпілою від русифікації солов'їною українською мовою, за знищеною освітою, за понівеченими духовними цінностями і звичаями.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи