Ви є тут

Невільничка


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Невільничка » автора Вовчок Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


 «Невільничка» – оригінальне виконання жанру оповідання-казка, в основу якої покладено народну "Думу про Самійла Кішку". Твір є прикладом класичного підходу до втілення і оформлення історичного прозового твору, для якого характерним є відтворення важливих історичних подій, що заломлені призмою почуттів,  емоцій і уявлень вигаданого героя. Оповідання-казка будується за принципами, формою і за канонами змісту казки, але з творчою трансформацією вище згаданих елементів. Об'єктивні ознаки і особливості поєднуються із суб'єктивним сприйняттям персонажа.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи