Ви є тут

До рідного народу


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу « До рідного народу » автора Куліш Пантелеймон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Поезія "До рідного народу" – є взірцем громадянської лірики Пантелеймона Куліша, в якій він нагадує українському суспільству важливість однієї із провідних ідей, що лежить в основі національної свободи України – рідної мови. Попри жорстоке самодержавство автор закликає український народ до захисту свої святині – мови, яка є чи не єдиним засобом, який перешкоджає перетворенню українського народу на "малоросів". П. Куліш наголошує на тому, що без мови існування нації перестає бути можливим, тому усіма силами треба берегти це найдорожче у світі багатство. Це – заклик до освіти, поштовх вивчати рідну культуру замість повстанського шляху, шляху війни, до якого навертав Тарас Шевченко.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи