Ви є тут

Кобзар (за прижиттєвим виданням)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Кобзар (за прижиттєвим виданням)» автора Шевченко Тарас Григорович у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Збірка поезій Т.Г. Шевченка "Кобзар" була видана у 1840 році у Санкт-Петербурзі завдяки зусиллям Євгена Гребінки. Попри поширену сьогодні думку, що "Кобзар" – це сукупна назва усієї поезії поета, збірка містила лише вибрані поетичні твори, а саме: «Перебендя», «Катерина», «Тополя», «Думка» («Нащо мені чорні брови»), «До Основ'яненка», «Іван Підкова», «Тарасова ніч». Вірш «Думи мої, думи мої, лихо мені з вами» автор написав спеціально для збірки "Кобзар", але твір перетворився на епіграф, що відкриває читачеві завісу усього творчого доробку Шевченка.

З виходом збірки автора нарекли кобзарем, а згодом він і сам почав використовувати для підпису своїх творів своєрідний творчий псевдонім «Кобзар Дармограй».

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи