Ви є тут

Помстився


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Помстився» автора Коцюбинський Михайло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Оповідання "Помстився" розповідає про зрадженого і змарнілого від горя Свирида, жінку якого звабив і знечестив його товариш Лука. Жінка завагітніла, але, коханець відмовився і від неї, і від дитини, яка незабаром помирає. Одного дня Свиридові трапляється чудова нагода помститися поганцеві, бо той напідпитку ледь не тоне у річці. Але чоловік слухається свого доброго серця і рятує Луку. Зайшовши у шинок, вони зустрічають Марію – Свиридову дружину, яка погоджується повернутися до подружнього життя, забувши усі минулі негаразди.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи