Ви є тут

Ціпов'яз

Зміст

 • Ціпов'яз


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Ціпов'яз» автора Коцюбинський Михайло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Своїм соціально-побутовим оповіданням «Ціпов’яз» Михайло Коцюбинський розкриває тему повної невідповідності інтересів багатіїв і бідняків. Цей твір – політичний маніфест з широким поглядом на життя, де автор оголює істинний державний лад, виступає проти народницького методу боротьби за землю, звинувачує царську владу у всіх бідах народу.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи