Ви є тут

Зів’яле листя


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Зів’яле листя » автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


 «Зів’яле листя», або «Лірична драма», – збірка інтимної лірики Івана Франка. Три частини, які автор називає «жмутками», розкривають тему пристрасної, але нещасливої любові. Тут і громадянські мотиви, і пронизана скорботою інтимна лірика. І любов, і оспівані чари природи, і душевні терзання, принесені нерозділеним почуттям кохання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи