Ви є тут

З вершин і низин


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «З вершин і низин» автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Зірка поезії "З вершин і низин" пропонує зануритися у громадянську лірику Івана Франка. У ній – віра у щасливе майбутнє українського народу, заклик до всенародної боротьби за національну ідею. Збірка пронизана гнівом і болем, вірою і сподіванням.

Ця збірка збудила загальнонаціональний інтерес, вона, наряду з "Кобзарем", стала визначальним для розвитку української літератури явищем. Цілі покоління письменників зростали на творах Івана Франка, який скрізь кожне своє творіння проносив віру у людину і націю, надію на світлу долю для України і її синів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи