Ви є тут

Поезії

Зміст

 • Сірома

 • «Лагідні поети, співайте!»


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Поезії» автора Гюго Віктор у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Віктор Гюго був пристрасним прихильником гуманізму і демократії. Громадянська й інтимна лірика французького письменника, поета, драматурга, громадського діяча і публіциста приховує глибокий зміст, обрамлений у досконалу форму, завдяки чому вважається перлиною світової літературної спадщини, що й досі викликає інтерес у читача.

  Завдяки творчості Віктора Гюго у суспільстві почали звертати увагу на роль ідеологічних поглядів письменника, які, через численні зобов’язання, частіше всього приводять до вигнання.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи