Ви є тут

Хрестини


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Хрестини» автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Навіть один день здатен змінити усталене життя всієї родини. У "Хрестинах" основоположник сучасного реалізму у романному жанрі Іван Нечуй-Левицький натуралістично змальовує життєвий шлях дитини, її хрестини і смерть. Святкові радощі змінюються горем, сп'яніння – сльозами. Доля цілої родини пішла шкереберть усього за один день…

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи