Ви є тут

Подарунок на іменини


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Подарунок на іменини» автора Коцюбинський Михайло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


В оповіданні «Подарунок на день народження» Михайло Коцюбинський показує відношення чистої невинної дитячої душі до протиприродної для людяності смертної кари. У світогляді автора, насилля не може бути дієвим методом виховання підростаючого покоління, а тільки породжує жагу до помсти.

Це – історія про десятирічного хлопчика, якому на день народження батько, поліцейський наглядач, дарує незвичайну подорож на страту молодої революціонерки.  Хлопчик влаштовує істерику, намагаючись захистити засуджену, проте бачить лише ноги, що здригаються над землею. У дитячому серці затаїлася глибока образа на батька, яка, хтозна, може обернутися навіть дитячим самогубством.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи