Ви є тут

Українські та зарубіжні письменники


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Українські та зарубіжні письменники» автора Більчук Маргарита у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У підручнику подані біографії 170 відомих світових і вітчизняних літературних діячів, з творчими здобутками котрих з читанок знайомляться усі учні початкових класів. Посібник висвітлює життєвий та творчий шлях літераторів, твори яких вплинули на хід літературної історії. Книга призначена для вчителів початкової школи, учнів, літературознавців, вихователів груп продовженого дня, студентів педагогічних ВНЗ.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи