Ви є тут

Основи літературознавства


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Основи літературознавства» автора Ференц Н.С. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Посібник розкриває основні поняття літературознавства, знайомить з його напрямами і течіями, описує процес формування світової теоретико-літературної думки. Ґрунтовно описана особливість і поетика художньої літератури, розкривається генологія та типізація головних літературних напрямів, починаючи з бароко і завершуючи постмодернізмом. Призначений для студентів, аспірантів, викладачів та поціновувачів науки про літературу як феномен культурного розвитку людства.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи