Ви є тут

Квідич крізь віки

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Квідич крізь віки» автора Джоан Ролінґ у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Окрім серії з семи книг, які Ролінґ збирається написати про всі сім років навчання Гаррі в Гоґвортсі, вона попутно видала дві брошури, що мають найпряміше відношення до магічного світу загалом, і до наших трьох маленьких чарівників зокрема. По суті, це підручники, які Гаррі читає в свій перший рік перебування в Гоґвортсі. Книги були написані ще з однією дуже важливою метою — всі засоби, що поступили від їх продажу, будуть передані до добродійного фонду Comic Relief UK. Це чудова добродійна організація, яка перш за все займається організацією різних проектів в Африці (вирішення проблеми голодуючих дітей і так далі). 

  Перша з них — це «Квідич крізь віки», та сама, яку запоєм перечитують наші юні герої! У книзі детально і з гумором описана історія виникнення чарівної гри, формування її правил, найвідоміші команди, і багато іншого. Сама письменниця говорить, що в дитинстві була жахливо неспортивною, проте, одного прекрасного дня вирішила, що в чарівному світі не вистачає такої гри, якою б чарівники захоплювалися так само, як, скажімо, маґли захоплюються футболом. І вона придумала квідич. 

  Якщо Ви коли-небудь задавалися питаннями типу: звідки з'явився золотий снич, хто придумав бладжери або чому на мантіях «Вігтаунських Воїнів» зображено обробний ніж, то Вам необхідно прочитати книгу «Квідич крізь віки». Це видання є копією книги з шкільної бібліотеки Гоґвортсу, яку майже щодня використовують юні фанати квідича, щоб отримати відповіді на свої питання.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи