Ви є тут

Дочка часу

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дочка часу» автора Джозефіна Тей у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Алан Грант, слідчий Скотланд-ярда, в гонитві за черговим злочинцем падає в люк. Опинившись на лікарняному ліжку, він вивчає портрети людей, в житті яких була таємниця, і серед них; вбивці ні в чому не винних дітей, тирана і деспота, Річарда III. 
  Одні вважають, що це обличчя святого. Інші говорять, що це обличчя каліки. Треті думають, що таким має бути великий суддя. А старша сестра лікарні переконана, що це обличчя людини, яка багато страждала. 
  Якщо вірити портрету, Річард III не схожий на вбивцю. Тоді, якщо він не вбивав своїх племінників, чому він увійшов до історії як потворний лиходій? І що ж насправді сталося з принцами? 

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи