Ви є тут

В свою останню годину [Всесвіт]


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «В свою останню годину [Всесвіт]» автора Вільям Фолкнер у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


«В свою останню годину» — п'ятий роман Вільяма Фолкнера і одне з кращих художніх творів 20-го століття. Фолкнер зазначив, що писав роман протягом шести тижнів, використовуючи метод потоку свідомості, а потім не змінив в ньому жодного слова. 
Перед вами своєрідна одіссея сім'ї Бандренів через сільську місцевість долини Міссісіпі, щоб поховати Адді, їх дружину і матір. Роман складається з монологів членів сім'ї, самої Адді, сусідів Бандренів, які дають уявлення про сім'ю з точки зору стороннього спостерігача. Кожен оповідач — член сім'ї, або такий же сусід-бідняк, — створює правдоподібну, але, в той же час, ненадійну картину життя. 
Піднімаючись від чорної комедії до високого пафосу, роман зачіпає серця читачів усього світу.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи