Розділ «Подяка»

Лабіринт

Протягом написання цієї книжки багато друзів надали мені свою підтримку, поради й допомогу. Безперечно, помилки викладення чи інтерпретації фактів є моїми і тільки моїми власними.

Мій агент Марк Лукас блискуче підтримував мене весь цей час, надаючи не лише редакторські поради, а й численні нотатки на жовтих стікерах! Дякую також усім іншим працівникам LAW за їхню натхненну працю, а також усім з ILA, особливо Нікі Кеннеді, що явила собою уособлення терплячості й допомогла обернути процес написання книги на справжнє задоволення.

У видавництві «Оріоні» мені дуже пощастило працювати з Кейт Мілз, чия легка редакторська рука, вправність та розважливість зробили цю публікацію дуже приємною; та Женев’єві Педж. Хочу подякувати також Малькольму Едвардсові та Сьюзан Лемб, що допомогли усе це розпочати. Дякую за важку працю, ентузіазм та енергію працівникам відділів маркетингу, зв’язків із громадськістю та збуту, зокрема Вікторії Зінґер, Еммі Нобл і Джо Карпентеру.

Дякую вам обом, Боб Еліот і Боб Кларк, з Чичестерського стрілецького клубу, що забезпечили мене чудовими порадами та інформацією щодо вогнепальної зброї, а також професорові Ентоні Моссу, котрий познайомив мене з середньовічною воєнною тактикою.

Доктор Майкл Браун, куратор відділу рідкісних рукописів у Британській бібліотеці в Лондоні, надав неоціненні відомості про середньовічні манускрипти, пергаменти та написання книг у тринадцятому столітті. Доктор Джонатан Філіпс, старший викладач середньовічної історії в «Роял Головей» при Лондонському університеті, був надзвичайно люб’язним, що дуже уважно перечитав надруковану роботу і надав цінні поради. Також хочу подякувати усім, хто допомагав мені в Тулузькій бібліотеці, а також у Національному центрі катарських студій у Каркассоні.

Дякую усім тим, хто працював разом з нами над створенням сайту — www.mosselabyrinth.co.uk — грунтованого на історичних пошуках і процесі написання «Лабіринту» протягом кількох останніх років, зосібна Нат Прайс та Йону Гьородалю.

Я дуже вдячна моїм друзям за їхню толерантність до мого тривалого захоплення легендами про катарів та Грааль. Я б воліла красно подякувати каркассонцям: Іву й Лідії Гійо за їхню залюбленість у окситанську музику та поезію, а також за те, що вони познайомили мене з багатьма письменниками й композиторами, чиї роботи неабияк мене надихали; також П’єрові й Шанталь Санчез за їхню підтримку і дружбу впродовж багатьох років. В Англії я б хотіла відзначити Джейн Ґреґорі, чий ентузіазм був дуже важливим; Марію Райт за те, що вона, передовсім, була таким гарним учителем; також дякую Джонові Евансу, Люсінді Монтефьор, Робертові Даю, Сарі Мансель, Тіму Букею, Алі Перрото, Малькольму Уїлсові, Кейт і Бобу Гінгстонам, а також Роберту й Марії Пулі.

Щонайбільше я дякую своїй родині. Моїй свекрусі — Роузі Тернер, яка не тільки першою познайомила нас із Каркассоном, а й день у день, поки я писала книгу, допомагала з хатніми клопотами, надавала практичну підтримку та супровід, що виходило за межі простого обов’язку. Я висловлюю свою любов та подяку моїм батькам Ричарду й Барбарі Мосс, які завжди пишалися своєю донькою, а також сестрам, Кароліні Метью, Бет Гакслі та її чоловікові Марку — за їхню підтримку.

Найщирішу подяку й любов я складаю своїм дітям Марті й Феліксу, які мене стійко підтримували й вірили в мене. Марта завше підбадьорювала та заохочувала мене, ніколи не сумніваючись, що я завершу зрештою свою працю! Фелікс не тільки поділяв мою пристрасть до середньовічної історії, а й також обговорював зі мною тонкощі середньовічної зброї і тактики проведення облог, надаючи розумні поради! Я просто не можу їм не дякувати.

Нарешті вельми дякую Греґові. Його кохання і підтримка (якщо не згадувати його інтелектуальну, практичну й редакторську допомогу) зробили цю книжку зовсім інакшою. Як і завжди.

Наступний розділ:

Вибрана бібліографія


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Лабіринт» автора Мосс Кейт на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Подяка“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи