Ви є тут

Найближчий


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Найближчий» автора Ґреґ Іґан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Жінку-детектива, віднедавна молоду маму, призначають на розслідування жахливого потрійного вбивства, яке спершу видається одиничною родинною трагедією – подією, звісно, моторошною, але такою, що не зачіпає решту громади. Та поволі стає зрозуміло: не виключено, що в гру вступило щось далеко темніше; щось, що поширюється з місця злочину, аби роз’їдати найближчі стосунки кожного, кого зачепить.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи