Розділ «Чарльз Енел Нова психологія»

Нова психологігя

Нова психологія

Глава 1

Психологія успіху

«Коли людина дотримується в своїх думках певної мети, її видиме втілення — лише питання часу. Бачення передує реалізації, і саме визначає її.

Ліліан Уайтінг

Людина зі свідомістю грошей постійно притягує гроші. Людина зі свідомістю бідності постійно притягує бідність. Їхні думки, слова і справи готують шлях для видимого втілення і появи тієї речі, яку вони усвідомлюють. «Чого я боявся, то і прийшло до мене», — сказав Іов. Мовою сучасної психології, ми можемо висловити цю думку так: «річь, яку я глибоко усвідомлював, прийшла до мене». Свідомість, думка і віра — ментальні канали. Речі, які ми усвідомлюємо, знаходять шлях до нас по цих каналах.

Якщо якась сім’я очікує, що до неї нагрянуть злодії вона буде залучати злодіїв. Якщо людина не боїться, що злодії проникнуть в його будинок, вона не піддається насильству. Грабіжник з великої дороги ніколи не атакує повністю безстрашну людину. Якась сила забороняє йому це робити. З іншого боку, людина з боязкою свідомістю притягує напад. Точно так само, боязка і слабка собака на вулиці інстинктивно стає мішенню для атак інших собак.

Людина — архітектор власної долі. У її владі — або створити, або зруйнувати себе. Вона може бути сильною або слабкою, багатою або бідною — залежно від уміння маніпулювати своєю свідомістю і розвивати свої вроджені якості. Їй потрібні сила волі, рішучість, активність, а також готовність покращувати себе. Вона повинна навчитися наділяти свій розум прекрасними вбраннями сили. Вона повинен бути готова витрачати час і гроші, щоб терпляче формувати ментальне вбрання — точно так само, як вона одягає своє тіло. Немає нічого неможливого для людини, яка виконує закон віри і правильного настрою в діловому житті.

Ви маєте гідну спадщину. Це спадщина нескінченна. Воно вже належить Вам — але Ви опануєте нею у тій мірі, в якій відкриєте шлях через виконання природних, ментальних і духовних законів. Неможливо здійснити великі цілі і задуми, діючи навмання. Щоб стати великим і могутнім, Вам достатньо одного таланту. Але Ви не можете звернути цей талант в хустку і заховати його подалі. Цей талант треба відкрито використовувати. Його потрібно культивувати. Якщо Ви хочете стати великою людиною, проявіть свій талант. Скажіть собі: «Я зайнятий тільки однією справою. Я забуваю про все непотрібне, і прагну вперед, щоб досягти почесного місця». У Вас є царське право первородства. Але якщо не користуватися ним, воно так і залишиться нереалізованим.

Успіх, слава і популярність чекають всіх — але лише деякі з людей досягають достатку. Для Вас є місце. Для Вас є багатство. Для Вас є слава. Якщо Ви бажаєте досягти висот, не дозволяйте низьким речам займати Вашу увагу. Підніміться над їх вібраціями за допомогою вродженої сили волі і бажання.

Пам’ятайте, що намір управляє увагою. Нехай Ваш ідеал буде великим і славним. Нехай цей ідеал завжди лежить за межами того, що доступно зараз. З рухом вперед, Вам доведеться створювати нові ідеали, бо вже досягнутий ідеал перестає бути ідеалом. Вивчайте Ваш ідеал. Розмовляйте з Вашим ідеалом. Мрійте про нього. Нехай Ваше серце буде зосереджено на ньому. Нехай амбіції і енергія наближають Вас до нього. «Там, де скарб Ваш, там і серце Ваше буде».

Ваша самооцінка заявляє про себе настільки голосно і могутньо, що люди інстинктивно відчувають її в кожному реченні, яке Ви вимовляєте, «дар, яким володіє людина, створить для нього місце, і приведе його до великих людей». Вірте в себе, і Ви знайдете Ваш дар. Ваші дари превознесут Вас і увінчають Вас успіхом.

Однак, тримайте свою віру при собі.

Чи хочете Ви досягти великого майбутнього, яке приготовлено для Вас? Якщо так — не кажіть жодній людині про те, куди хочете потрапити.

Можливо, в Вас народжується великий план або винахід? Тримайте їх при собі. Якщо Ви вчините інакше, можливо, вони ніколи не з’являться на світ.

Ви — Ваша власність. Ваша віра в себе і в майбутній успіх належать тільки Вам. Нікому не дозволяйте їх бачити.

Тримайте свої мрії в утробі розуму. Коли вони будуть готові з’явитися на світ, про них дізнається весь світ.

Кожна будівля, велика чи маленька, спочатку являє собою ідею. Зі стану ідеї вона виростає в ментальну картину.

Ментальна картина перетворюється на начерк, або креслення на аркуші паперу.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Нова психологігя» автора Энел Чарльз на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Чарльз Енел Нова психологія“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи