Розділ V ОСКАРЖЕННЯ ПОРУШЕНЬ ЦЬОГО ЗАКОНУ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЙОГО ПОРУШЕННЯ
Суб'єкти цивільного контролю здійснюють свої повноваження у сфері контролю з дотриманням встановленого законодавством України режиму доступу до інформації, яка віднесена до державної таємниці, а також обмежень, встановлених законом для захисту стратегічних інтересів держави, у тому числі в разі введення надзвичайного і воєнного стану.
Оперативні та мобілізаційні плани Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів, оперативно-розпорядчі дії їх посадових осіб контролю з боку громадян та громадських організацій не підлягають.
Контроль за діяльністю Служби безпеки України, розвідувальних і контррозвідувальних органів України, оперативних підрозділів, які проводять оперативно-розшукову діяльність, а також органів досудового розслідування здійснюється з дотриманням вимог законів України "Про Службу безпеки України" ( 2229-12 ), "Про розвідувальні органи України" ( 2331-14 ), "Про контррозвідувальну діяльність" ( 374-15 ), "Про оперативно-розшукову діяльність" ( 2135-12 ), "Про Військову службу правопорядку в Збройних Силах України" ( 3099-14 ), інших законів та Кримінального процесуального кодексу України ( 4651-17 ). { Частина третя статті 7 в редакції Закону N 4652-VI ( 4652-17 ) від 13.04.2012 }
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 7. Особливості та обмеження у здійсненні контролю “ на сторінці 1. Приємного читання.