ОБЛІК ГРОМАДЯН, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЖИТЛА
1. Громадянин знімається із соціального квартирного обліку в разі:
1) подання за місцем обліку заяви про зняття з обліку;
2) втрати підстав, визначених частиною другою статті 10 цього Закону, що дають право на отримання соціального житла;
3) виїзду на постійне місце проживання до іншого населеного пункту;
4) одержання ним у встановленому порядку кредитів на будівництво чи придбання житла;
5) надання йому у встановленому порядку земельної ділянки для будівництва приватного житлового будинку;
6) виявлення в документах, які надавалися ним до органу, що здійснює взяття на соціальний квартирний облік, відомостей, які не відповідають дійсності, але стали підставою для прийняття на соціальний квартирний облік, а також неправомірних дій посадових осіб органу, що здійснює взяття на соціальний квартирний облік, при вирішенні питання про взяття на соціальний квартирний облік.
2. Рішення про зняття громадян із соціального квартирного обліку приймається органом, за рішенням якого такий громадянин був взятий на соціальний квартирний облік, не пізніше тридцяти робочих днів від дня виявлення обставин, що є підставою для ухвалення рішення про зняття із соціального квартирного обліку.
Про зняття громадянина із соціального квартирного обліку йому повідомляється в письмовій формі протягом тридцяти робочих днів із зазначенням причини зняття.
Стаття 20. Договір найму соціального житла
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про житловий фонд соціального призначення"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 19. Зняття громадянина із соціального квартирного обліку“ на сторінці 1. Приємного читання.