Розділ «Стаття 43. Порядок формування виборчого фонду та використання його коштів»

ЗУ "Про вибори Президента України"

Розділ IХ КООРДИНАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ З НАЦІОНАЛЬНИМ БАНКОМ УКРАЇНИ

1. Виборчий фонд кандидата на пост Президента України формується за рахунок його власних коштів, коштів партії, яка висунула кандидата, а також добровільних внесків осіб, які відповідно до Закону України "Про політичні партії в Україні" мають право здійснювати внески на підтримку партій.

2. Добровільні внески особи до виборчого фонду кандидата на пост Президента України, висунутого партією або шляхом самовисування, обмежуються розміром максимального внеску на підтримку партії протягом року, встановленим Законом України"Про політичні партії в Україні".

Якщо фізична або юридична особа здійснює або може здійснювати вирішальний вплив на діяльність однієї або кількох юридичних осіб (зокрема є кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи), внески такої фізичної або юридичної особи і підконтрольних їй юридичних осіб вважаються внеском однієї особи і обмежуються розміром максимального внеску на користь партії протягом року, встановленого Законом України "Про політичні партії в Україні".

Інші обмеження, у тому числі фінансового та банківського законодавства, ніж встановлені цією статтею, до формування виборчого фонду кандидата на пост Президента України не застосовуються.

3. Забороняється здійснювати добровільні внески до виборчого фонду кандидата на пост Президента України особам, які відповідно до Закону України "Про політичні партії в Україні" не мають права здійснювати внески на підтримку партій.

4. Установа банку або відділення зв’язку не приймає добровільний внесок до виборчого фонду кандидата на пост Президента України, що перевищує розмір, встановлений частиною другою цієї статті, та/або від особи, яка не подала заяву про відсутність обставин, передбачених частинами першою - третьою статті 15 Закону України "Про політичні партії в Україні", наявність яких є підставою для відмови у прийнятті платіжного документа на здійснення грошового внеску. Така заява подається за формою, затвердженою Національним агентством з питань запобігання корупції.

У платіжному документі, що подається до установи банку або відділення зв’язку громадянином України для здійснення внеску до виборчого фонду кандидата на пост Президента України, обов’язково зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті), розмір (сума) внеску. Добровільний внесок громадянина України до виборчого фонду приймається установою банку або відділенням зв’язку за умови пред’явлення ним одного з документів, зазначених у частині другій статті 2 цього Закону, та оригіналу документа, що засвідчує його реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті), а також подання заяви, передбаченої абзацом першим цієї частини.

5. Добровільний внесок перераховується установою банку або переказується відділенням зв’язку на накопичувальний рахунок виборчого фонду не пізніше наступного робочого дня з дня отримання відповідного платіжного документа. Загальний строк безготівкового перерахування внеску на рахунок виборчого фонду не може перевищувати двох банківських днів.

6. Розпорядник накопичувального рахунку виборчого фонду має право відмовитися від внеску до виборчого фонду, про що він подає відповідну заяву та платіжний документ до установи банку, в якій відкрито накопичувальний рахунок виборчого фонду. Такий внесок повертається особі, яка його здійснила, за рахунок внеску, а в разі неможливості повернення зараховується до державного бюджету.

7. У разі надходження внеску, що перевищує розмір, встановлений частиною другою цієї статті, сума, що перевищує встановлений розмір внеску, на підставі відповідної заяви та платіжного документа, поданих розпорядником накопичувального рахунку виборчого фонду, повертається особі установою банку, в якій відкрито рахунок виборчого фонду, за рахунок цих коштів, а в разі неможливості повернення перераховується до державного бюджету.

8. Розпорядник накопичувального рахунку виборчого фонду зобов’язаний відмовитися від внеску особи, яка відповідно до цього Закону не має права здійснювати такий внесок, протягом трьох днів з дня, коли йому стало про це відомо. На підставі заяви розпорядника накопичувального рахунку про відмову від внеску з цієї причини установа банку, в якій відкрито рахунок виборчого фонду, перераховує такий внесок до державного бюджету.

9. Контроль за дотриманням вимог цього Закону щодо фінансування передвиборної агітації кандидатів на пост Президента України здійснює Національне агентство з питань запобігання корупції.

Контроль за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів здійснюється Центральною виборчою комісією та установою банку, в якій відкрито рахунок виборчого фонду, відповідно до порядку, встановленого Центральною виборчою комісією спільно з Національним банком України та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері надання послуг поштового зв’язку, не пізніш як за вісімдесят три дні до дня голосування. Установа банку, в якій відкрито рахунок виборчого фонду, надає Центральній виборчій комісії та Національному агентству з питань запобігання корупції інформацію про надходження та використання коштів виборчого фонду.

10. Кошти виборчого фонду, не використані кандидатом на пост Президента України, висунутим партією, за його письмовою заявою, справжність підпису на якій засвідчується у встановленому законом порядку, що подається не пізніш як на десятий день після офіційного оголошення підсумків голосування, у п’ятиденний строк з дня надходження такої заяви перераховуються на поточний банківський рахунок відповідної партії. У разі неподання кандидатом на пост Президента України такої заяви у зазначений строк невикористані кошти виборчого фонду перераховуються установою банку у безспірному порядку до державного бюджету на п’ятнадцятий день після офіційного оголошення Центральною виборчою комісією результатів виборів (для кандидатів, не включених до виборчого бюлетеня для повторного голосування, - на п’ятнадцятий день після опублікування рішення про призначення повторного голосування). Кошти виборчого фонду, не використані кандидатом на пост Президента України, висунутим шляхом самовисування, не пізніш як на десятий день після офіційного оголошення підсумків голосування перераховуються до державного бюджету.

11. У разі скасування рішення про реєстрацію кандидата на пост Президента України залишки коштів його виборчого фонду не раніше ніж на десятий день з дня прийняття відповідного рішення у безспірному порядку перераховуються до державного бюджету.

12. Внесок, що надійшов до виборчого фонду після дня виборів (у разі включення кандидата на пост Президента України до виборчого бюлетеня для повторного голосування - після дня повторного голосування), повертається установою банку відповідній особі за рахунок внеску, а в разі неможливості повернення перераховується до державного бюджету.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про вибори Президента України"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 43. Порядок формування виборчого фонду та використання його коштів“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  • Стаття 1. Основні засади виборів Президента України

  • Стаття 2. Загальне виборче право

  • Стаття 3. Рівне виборче право

  • Стаття 4. Пряме виборче право

  • Стаття 5. Добровільність участі у виборах

  • Стаття 6. Вільні вибори

  • Стаття 7. Таємне голосування

  • Стаття 8. Особисте голосування

  • Стаття 9. Право бути обраним

  • Стаття 10. Право висування кандидата на пост Президента України

  • Стаття 11. Виборчий процес

  • Стаття 12. Суб'єкти виборчого процесу

  • Стаття 13. Публічність і відкритість виборчого процесу

  • Стаття 14. Законодавство про вибори Президента України

  • Стаття 15. Види виборів Президента України

  • Стаття 16. Порядок призначення виборів Президента України

  • Стаття 17. Строки призначення та проведення виборів

  • Стаття 18. Порядок обчислення строків

  • Стаття 19. Виборчі округи

  • Стаття 20. Виборчі дільниці

  • Стаття 21. Система виборчих комісій

  • Стаття 22. Статус виборчих комісій

  • Стаття 23. Утворення Центральної виборчої комісії та окружних виборчих комісій

  • Стаття 24. Утворення дільничних виборчих комісій

  • Стаття 25. Повноваження Центральної виборчої комісії

  • Стаття 26. Повноваження окружної виборчої комісії

  • Стаття 27. Повноваження дільничної виборчої комісії

  • Стаття 28. Організація роботи виборчих комісій

  • Стаття 29. Статус членів виборчих комісій

  • Стаття 30. Припинення повноважень виборчої комісії та члена виборчої комісії

  • Стаття 30-1. Набуття та припинення окружною виборчою комісією статусу юридичної особи

  • Стаття 31. Порядок складання попередніх списків виборців для звичайних виборчих дільниць

  • Стаття 32. Порядок ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці та оскарження неправильностей у списку виборців

  • Стаття 34. Порядок уточнення попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці

  • Стаття 35. Порядок внесення змін до уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці

  • Стаття 35-1. Тимчасова зміна місця голосування виборця без зміни виборчої адреси

  • Стаття 36. Порядок складання та уточнення списків виборців на спеціальних виборчих дільницях

  • Стаття 36-1. Порядок складання та уточнення списків виборців на закордонних виборчих дільницях

  • Стаття 36-2. Список виборців для повторного голосування

  • Стаття 37. Фінансування виборів Президента України

  • Стаття 38. Фінансове забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України за рахунок коштів Державного бюджету України

  • Стаття 39. Матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України

  • Стаття 40. Оплата праці членів виборчих комісій

  • Стаття 41. Виборчий фонд кандидата на пост Президента України

  • Стаття 42. Розпорядники рахунків виборчого фонду

  • Стаття 43. Порядок формування виборчого фонду та використання його коштів
  • Стаття 44. Загальний порядок висування кандидатів на пост Президента України

  • Стаття 47. Порядок висування кандидатів партіями

  • Стаття 48. Порядок самовисування

  • Стаття 49. Грошова застава

  • Стаття 50. Декларування майнового стану, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру кандидатом на пост Президента України

  • Стаття 51. Реєстрація кандидата на пост Президента України

  • Стаття 52. Відмова у реєстрації кандидата на пост Президента України

  • Стаття 56. Скасування рішення про реєстрацію кандидата на пост Президента України

  • Стаття 56-1. Основні засади інформаційного забезпечення виборів

  • Стаття 56-2. Загальне інформаційне забезпечення виборів

  • Стаття 56-3. Спеціальне інформаційне забезпечення виборів

  • Стаття 56-4. Інформаційні плакати

  • Стаття 56-5. Засади участі засобів масової інформації та інформаційних агентств в інформаційному забезпеченні виборів

  • Стаття 56-6. Особливості поширення інформації про результати опитування громадської думки, пов’язаного з виборами

  • Стаття 57. Строки проведення передвиборної агітації

  • Стаття 58. Форми і засоби передвиборної агітації

  • Стаття 59. Матеріали передвиборної агітації

  • Стаття 60. Загальний порядок використання засобів масової інформації

  • Стаття 61. Порядок використання електронних (аудіовізуальних) засобів масової інформації

  • Стаття 62. Процедура і строки проведення передвиборних теледебатів

  • Стаття 63. Порядок використання друкованих засобів масової інформації

  • Стаття 64. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації

  • Стаття 65. Гарантії діяльності кандидатів на пост Президента України

  • Стаття 66. Уповноважені представники кандидатів на пост Президента України

  • Стаття 67. Довірені особи кандидата на пост Президента України

  • Стаття 68. Офіційні спостерігачі

  • Стаття 69. Офіційні спостерігачі від партій, кандидатів на пост Президента України, громадських організацій

  • Стаття 70. Офіційні спостерігачі від іноземних держав, міжнародних організацій

  • Стаття 71. Виборчий бюлетень

  • Стаття 72. Порядок виготовлення виборчих бюлетенів

  • Стаття 73. Порядок передачі виборчих бюлетенів виборчим комісіям

  • Стаття 74. Приміщення для голосування

  • Стаття 75. Підготовка до голосування у день виборів (день повторного голосування)

  • Стаття 76. Організація і порядок голосування

  • Стаття 77. Порядок організації голосування виборців за місцем перебування

  • Стаття 78. Порядок підрахунку голосів на виборчій дільниці

  • Стаття 79. Протокол дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців

  • Стаття 80. Визнання дільничною виборчою комісією голосування на виборчій дільниці недійсним

  • Стаття 81. Порядок транспортування і передачі документів до окружної виборчої комісії

  • Стаття 82. Порядок прийняття та розгляд документів дільничних виборчих комісій окружною виборчою комісією

  • Стаття 83. Встановлення підсумків голосування в межах територіального виборчого округу

  • Стаття 83-1. Встановлення підсумків голосування в межах закордонного округу

  • Стаття 84. Встановлення результатів виборів Президента України

  • Стаття 85. Повторне голосування

  • Стаття 86. Офіційне оголошення результатів виборів

  • Стаття 87. Набуття повноважень Президентом України

  • Стаття 88. Зберігання виборчої та іншої документації і матеріальних цінностей

  • Стаття 89. Особливості підготовки і проведення повторних виборів

  • Стаття 90. Особливості підготовки і проведення позачергових виборів Президента України

  • Стаття 91. Суб'єкти звернення із скаргою

  • Стаття 92. Предмет та суб'єкти оскарження

  • Стаття 93. Суб'єкти розгляду скарг

  • Стаття 94. Строки оскарження

  • Стаття 95. Форма та зміст скарги

  • Стаття 96. Порядок і строки розгляду скарг

  • Стаття 97. Докази

  • Стаття 98. Рішення за підсумком розгляду скарги

  • Стаття 99. Оскарження у судовому порядку

  • Стаття 105. Відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України

  • Прикінцеві положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи