Розділ «Стаття 18. Особливості розроблення та прийняття технічних регламентів і процедур оцінки відповідності за невідкладних обставин»

ЗУ "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності

Розділ IV ОСОБЛИВОСТІ РОЗРОБЛЕННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ ТЕХНІЧНИХ РЕГЛАМЕНТІВ І ПРОЦЕДУР ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ

1. У разі виникнення або загрози виникнення невідкладних проблем у сфері захисту життя чи здоров’я людей, тварин або рослин, охорони довкілля чи природних ресурсів або національної безпеки, які вимагають термінового прийняття технічного регламенту чи процедури оцінки відповідності, відповідний центральний орган виконавчої влади має право не виконувати всіх або окремих обов’язків, що встановлені частиною третьою статті 17 цього Закону, за умови, що після прийняття зазначеного технічного регламенту чи процедури оцінки відповідності цей орган повинен:

не пізніше п’яти робочих днів з дня офіційного опублікування технічного регламенту чи процедури оцінки відповідності, прийнятих за невідкладних обставин, надати державам - членам СОТ повідомлення про відповідний технічний регламент чи процедуру оцінки відповідності за формою, в обсязі та порядку, визначених правилами СОТ;

за запитами компетентних органів держав - членів СОТ надавати їм копії тексту технічного регламенту чи процедури оцінки відповідності, прийнятих за невідкладних обставин;

надати можливість компетентним органам держав - членів СОТ подати письмові коментарі до технічного регламенту чи процедури оцінки відповідності, прийнятих за невідкладних обставин, обговорити такі коментарі за їх запитами та взяти до уваги ці письмові коментарі і результати їх обговорення.

Повідомлення та інші документи, визначені цією частиною, надаються відповідними центральними органами виконавчої влади через центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері економічного розвитку, відповідно до вимог статті 22 цього Закону.

2. Наявність чи відсутність невідкладних обставин, які визначені частиною першою цієї статті, встановлюється у відповідному висновку центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері технічного регулювання. Зазначений висновок готується за результатами розгляду письмового обґрунтування наявності невідкладних обставин, поданого відповідним центральним органом виконавчої влади, та надається цьому органу в установленому порядку.

3. Строк подання компетентними органами держав - членів СОТ письмових коментарів до технічного регламенту або процедури оцінки відповідності, прийнятих за невідкладних обставин, не може бути меншим ніж 60 днів з дня розповсюдження Секретаріатом СОТ повідомлення про відповідний технічний регламент чи процедуру оцінки відповідності серед зазначених держав.

Строк подання заінтересованими сторонами письмових коментарів до розробленого за невідкладних обставин проекту технічного регламенту чи процедури оцінки відповідності, який встановлений частиною п’ятою статті 17 цього Закону, може бути скорочений, але не може бути меншим, ніж мінімальний строк, передбачений Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

4. Відповідні центральні органи виконавчої влади повідомляють державам - членам СОТ про стандарти, обов’язковість застосування яких установлена технічними регламентами та які мають інші визначені цим Законом ознаки технічного регламенту, одночасно з повідомленням про технічні регламенти, прийняті за невідкладних обставин, якими встановлюється обов’язковість застосування таких стандартів. Надання повідомлень та інших документів стосовно зазначених стандартів та їх обговорення здійснюються в порядку, визначеному частиною першою та абзацом першим частини третьої цієї статті.

5. Відповідний центральний орган виконавчої влади за результатами розгляду письмових коментарів компетентних органів держав - членів СОТ переглядає технічний регламент чи процедуру оцінки відповідності, прийняті за невідкладних обставин, у строк, визначенийчастиною третьою статті 20 цього Закону.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 18. Особливості розроблення та прийняття технічних регламентів і процедур оцінки відповідності за невідкладних обставин“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  • Стаття 1. Визначення термінів

  • Стаття 2. Сфера дії Закону

  • Стаття 3. Законодавство про технічні регламенти та оцінку відповідності

  • Стаття 4. Конфіденційність інформації

  • Стаття 5. Повноваження Кабінету Міністрів України у сфері технічного регулювання

  • Стаття 6. Повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері технічного регулювання

  • Стаття 7. Повноваження центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері технічного регулювання

  • Стаття 8. Повноваження інших центральних органів виконавчої влади у сфері технічного регулювання

  • Стаття 9. Технічні регламенти

  • Стаття 10. Зміст, форма та структура технічних регламентів

  • Стаття 11. Відповідність вимогам технічних регламентів

  • Стаття 12. Особливості перехідних періодів застосування технічних регламентів

  • Стаття 13. Методичні рекомендації із застосування технічних регламентів

  • Стаття 14. Процедури оцінки відповідності, застосування яких передбачене технічними регламентами

  • Стаття 15. План розроблення технічних регламентів

  • Стаття 16. Особливості розроблення проектів технічних регламентів і процедур оцінки відповідності

  • Стаття 17. Особливості оприлюднення та обговорення проектів технічних регламентів і процедур оцінки відповідності

  • Стаття 18. Особливості розроблення та прийняття технічних регламентів і процедур оцінки відповідності за невідкладних обставин
  • Стаття 19. Особливості опублікування технічних регламентів і процедур оцінки відповідності та набрання ними чинності

  • Стаття 20. Перегляд технічних регламентів і процедур оцінки відповідності

  • Стаття 21. Внесення змін до технічних регламентів і процедур оцінки відповідності

  • Стаття 22. Обмін інформацією про технічні регламенти, стандарти та процедури оцінки відповідності з державами - членами СОТ

  • Стаття 23. Систематизація відомостей про технічні регламенти

  • Стаття 24. Добровільна оцінка відповідності

  • Стаття 25. Оцінка відповідності вимогам технічних регламентів

  • Стаття 26. Визнані незалежні організації

  • Стаття 27. Акредитовані випробувальні лабораторії виробників

  • Стаття 28. Декларування відповідності вимогам технічних регламентів

  • Стаття 29. Знак відповідності технічним регламентам

  • Стаття 30. Загальні принципи маркування знаком відповідності технічним регламентам

  • Стаття 31. Визначення вартості робіт з оцінки відповідності

  • Стаття 32. Вимоги до призначених органів

  • Стаття 33. Презумпція відповідності органу з оцінки відповідності спеціальним вимогам до призначених органів

  • Стаття 34. Залучення призначеними органами субпідрядників та дочірніх підприємств до виконання робіт з оцінки відповідності

  • Стаття 35. Видача або відмова у видачі рішення про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту, розширення сфери призначення

  • Стаття 36. Переоформлення та видача дубліката рішення про призначення

  • Стаття 37. Обмеження сфери призначення, тимчасове припинення і поновлення дії та анулювання рішення про призначення

  • Стаття 38. Організація діяльності з призначення

  • Стаття 39. Вимоги до порядку призначення

  • Стаття 40. Оприлюднення інформації про призначені органи

  • Стаття 41. Обов’язки призначених органів стосовно їх діяльності

  • Стаття 42. Обов’язки призначених органів стосовно надання інформації

  • Стаття 43. Розгляд апеляцій на рішення призначених органів

  • Стаття 44. Координація призначених органів

  • Стаття 45. Визнання результатів оцінки відповідності, проведеної за межами України

  • Стаття 46. Контроль за додержанням законодавства про технічні регламенти та оцінку відповідності

  • Стаття 47. Відповідальність за порушення законодавства про технічні регламенти та оцінку відповідності

  • Прикінцеві та перехідні положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи