Розділ «Стаття 9. Соціально-економічні та інші показники розвитку території, за якими вона може бути визнана депресивною»

ЗУ "Про стимулювання розвитку регіонів"

РОЗДІЛ III ОСОБЛИВОСТІ ДЕРЖАВНОГО СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ДЕПРЕСИВНИХ ТЕРИТОРІЙ

{ Назва статті 9 в редакції Закону N 3275-VI від 21.04.2011 }

Територія може бути визнана депресивною в порядку, встановленому статтею 10 цього Закону, у разі якщо соціально-економічні показники її розвитку відповідають одночасно всім умовам, визначеним відповідним пунктом частини другої цієї статті для такої групи територій.

Депресивним може бути визнано:

1) регіон, в якому протягом останніх п'яти років середній показник обсягу валового регіонального продукту на одну особу є найнижчим;

2) промисловий район, в якому протягом останніх трьох років рівень зареєстрованого безробіття та частка зайнятих у промисловості є значно вищими, а обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу та рівень середньомісячної заробітної плати є значно нижчими за відповідні середні показники розвитку територій цієї групи;

3) сільський район, в якому протягом останніх трьох років щільність сільського населення, коефіцієнт природного приросту населення, рівень середньомісячної заробітної плати та обсяг реалізованої сільськогосподарської продукції на одну особу є значно нижчими, а частка зайнятих у сільському господарстві є значно вищою за відповідні середні показники розвитку територій цієї групи;

4) місто обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення, в якому протягом останніх трьох років рівень зареєстрованого, зокрема довготривалого, безробіття є значно вищим, а рівень середньомісячної заробітної плати є значно нижчим за відповідні середні показники розвитку територій цієї групи;

5) населений пункт, на території якого з 1996 року ліквідовані вугледобувні та вуглепереробні підприємства, але не були здійснені в повному обсязі заходи щодо вирішення соціально-економічних та екологічних питань, передбачені проектами ліквідації зазначених підприємств.

{ Частину другу статті 9 доповнено пунктом 5 згідно із Законом N 3275-VI від 21.04.2011 }

Граничні рівні відхилення соціально-економічних показників розвитку територій, передбачених пунктами 2-4 частини другої цієї статті, від середніх показників розвитку територій відповідних груп визначаються Кабінетом Міністрів України.

{ Стаття 9 в редакції Закону N 1562-VI від 25.06.2009 }


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про стимулювання розвитку регіонів"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 9. Соціально-економічні та інші показники розвитку території, за якими вона може бути визнана депресивною“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  • Стаття 1. Визначення основних термінів

  • Стаття 2. Мета і засади стимулювання розвитку регіонів

  • Стаття 3. Організація забезпечення державного стимулювання розвитку регіонів

  • Стаття 4. Угода щодо регіонального розвитку

  • Стаття 5. Порядок підготовки та укладення угоди щодо регіонального розвитку

  • Стаття 6. Депресивна територія

  • Стаття 7. Заходи державного стимулювання розвитку депресивних територій

  • Стаття 8. Основні принципи державного стимулювання розвитку депресивних територій

  • Стаття 9. Соціально-економічні та інші показники розвитку території, за якими вона може бути визнана депресивною
  • Стаття 10. Порядок визнання територій депресивними

  • Стаття 11. Програма подолання стану депресивності території

  • Стаття 12. Фінансування стимулювання розвитку регіонів та подолання депресивності територій

  • Стаття 13. Організація контролю та звітності

  • Прикінцеві положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи