Розділ VII ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
Професійно-технічний навчальний заклад, що має статус юридичної особи, діє на підставі статуту, може мати філії, відділення, навчально-виробничі, навчально-комерційні, видавничо- поліграфічні, соціально-культурні, спортивно-оздоровчі та інші підрозділи.
Статут професійно-технічного навчального закладу розробляється навчальним закладом, його засновником і затверджується:
центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти стосовно підпорядкованих йому професійно-технічних навчальних закладів, заснованих на державній власності;
міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, яким підпорядковані професійно-технічні навчальні заклади, засновані на державній власності, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти;
місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування стосовно професійно-технічних навчальних закладів, заснованих на інших (крім державної) формах власності, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти.
{Частину третю статті 21 виключено на підставі Закону № 76-VIII від 28.12.2014}
Професійно-технічні навчальні заклади можуть утворювати в установленому порядку разом з вищими навчальними закладами, підприємствами, установами, організаціями навчально-виробничі комплекси, входити до асоціацій та інших об'єднань юридичних осіб.
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про професійну (професійно-технічну) освіту"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 21. Статус професійно-технічного навчального закладу “ на сторінці 1. Приємного читання.