Розділ «Стаття 4. Порядок оформлення документів для постійного проживання громадян України за кордоном»

ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"

Розділ VI ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ПРО МОБІЛІЗАЦІЙНУ ПІДГОТОВКУ ТА МОБІЛІЗАЦІЮ

Оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

Оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном громадян України, які виїхали за кордон тимчасово, здійснюється закордонними дипломатичними установами України.

Провадження за заявами про оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання здійснюється в порядку ( z1241-16 ), затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

Провадження за заявами про оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном громадян України, які виїхали за кордон тимчасово, здійснюється в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері зовнішніх зносин.

{ Стаття 4 із змінами, внесеними згідно із Законами N 199-IV від 24.10.2002, N 1742-IV від 03.06.2004, N 3140-VI від 15.03.2011, N 5294-VI від 18.09.2012; в редакції Закону N 1474-VIII від 14.07.2016 }

Наступний розділ:

Статтю 5 виключено на підставі Закону N 1474-VIII від 14.07.2016


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 4. Порядок оформлення документів для постійного проживання громадян України за кордоном“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

 • Стаття 1. Право громадян України на виїзд з України і в'їзд в Україну

 • Стаття 2. Документи, що дають право громадянину України на виїзд з України і в’їзд в Україну

 • Стаття 3. Порядок перетинання громадянами України державного кордону України

 • Стаття 4. Порядок оформлення документів для постійного проживання громадян України за кордоном
 • Статтю 5 виключено на підставі Закону N 1474-VIII від 14.07.2016

 • Стаття 6. Підстави для тимчасового обмеження права громадян України на виїзд з України

 • Статтю 7 виключено на підставі Закону N 1474-VIII від 14.07.2016

 • Стаття 8. Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності з питань виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України

 • Стаття 9. Обмеження на виїзд з України з міркувань безпеки громадян

 • Стаття 10. Виїзд з України недієздатних осіб

 • Стаття 11. Виїзд з України військовослужбовців

 • Стаття 12. Виїзд з України громадян, які обізнані з відомостями, що становлять державну таємницю

 • Стаття 13. Застосування міжнародних договорів

 • Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи