Розділ «Стаття 2. Створення умов для високопродуктивної та безпечної праці »

ЗУ "Про підвищення престижності шахтарської праці"

Розділ VII ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Держава сприяє розвитку вугільної і гірничодобувної промисловості та створює умови для високопродуктивної і безпечної праці на основі механізації та впровадження новітніх технологій у виробничі процеси.

2. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у вугільно-промисловому комплексі, затверджує для вугледобувного підприємства, а центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері державного гірничого нагляду, затверджує для гірничодобувного підприємства програму модернізації, технічного переоснащення виробництва та безпеки праці. { Частина друга статті 2 в редакції Закону N 5460-VI від 16.10.20


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про підвищення престижності шахтарської праці"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 2. Створення умов для високопродуктивної та безпечної праці “ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи