Розділ «Стаття 12. Прикінцеві та перехідні положення»

ЗУ "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони"

Розділ IV ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, здійснюються та завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону.

3. Установити, що у разі внесення змін до цього Закону, що впливають на механізм функціонування електронної системи закупівель, встановлений цим Законом, налаштування електронної системи закупівель здійснюється протягом місяця з дня набрання чинності відповідними змінами.

4. Договори про закупівлю замовниками, визначенимичастиною першоюстатті 2 цього Закону, укладені до набрання чинності цим Законом, діють до закінчення строку, на який такі договори були укладені.

5. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1) уКодексі адміністративного судочинства України(Відомості Верховної Ради України, 2005 р., №№ 35-37, ст. 446):

частину другустатті 17 доповнити пунктом 8 такого змісту:

"8) спори фізичних чи юридичних осіб щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності замовника у правовідносинах, що виникли на підставі Закону України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони", за виключенням спорів, пов’язаних із укладенням договору з переможцем переговорної процедури закупівлі, а також зміною, розірванням і виконанням договорів про закупівлю";

розділ IIIдоповнити статтею 183-7такого змісту:

"Стаття 183-7. Особливості провадження у справах щодо гарантованого забезпечення потреб оборони

1. Позовна заява щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності замовника у правовідносинах, що виникли на підставі Закону України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони", за виключенням спорів, пов’язаних із укладенням договору з переможцем переговорної процедури закупівлі, а також зміною, розірванням і виконанням договорів про закупівлю, може бути подана протягом трьох днів з моменту, коли особа повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

2. Адміністративні справи, визначені цією статтею, розглядаються виключно окружними адміністративними судами за місцезнаходженням відповідача.

3. Позовна заява подається виключно до окружного адміністративного суду за місцезнаходженням відповідача.

4. Суд вирішує адміністративні справи, визначені цією статтею, у дводенний строк з дня надходження позовної заяви.

5. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає судовому розгляду.

6. Судові рішення за наслідками розгляду таких справ можуть бути оскаржені в апеляційному порядку у дводенний строк з дня їх проголошення.

7. Суд апеляційної інстанції за наслідками апеляційного розгляду не може повернути справу на новий розгляд. Судове рішення суду апеляційної інстанції є остаточним.

8. Строки подання позовних заяв і апеляційних скарг, встановлені цієї статтею, не може бути поновлено. Позовні заяви, апеляційні скарги, подані після закінчення цих строків, суд залишає без розгляду";

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 12. Прикінцеві та перехідні положення“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  •  Цей Закон визначає особливості здійснення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони в особливий період, у період проведення антитерористичної операції, у період введення надзвичайного стану.

  • Стаття 1. Визначення термінів

  • Стаття 2. Сфера застосування Закону

  • Стаття 3. Особливості проведення переговорної процедури закупівлі

  • Стаття 4. Підстави відхилення цінової пропозиції учасника після проведення електронного аукціону

  • Стаття 5. Підстави відміни відбору учасників

  • Стаття 6. Особливості проведення переговорів після завершення електронного аукціону

  • Стаття 7. Особливості укладення договору про закупівлю

  • Стаття 8. Особливості укладання рамкових угод

  • Стаття 9. Недійсність договору про закупівлю

  • Стаття 10. Особливості подання скарг та строки їх розгляду

  • Стаття 11. Делегування повноважень на проведення переговорної процедури закупівлі

  • Стаття 12. Прикінцеві та перехідні положення
  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи