Розділ «Стаття 9. Стратегічне керівництво силами та засобами Збройних Сил України, інших...»

ЗУ "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях"

Р о з д і л XVII ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стратегічне керівництво силами та засобами Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснює Генеральний штаб Збройних Сил України.

Керівництво силами та засобами Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації безпосередньо у Донецькій та Луганській областях, здійснює Командувач об’єднаних сил, який призначається Президентом України за поданням начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України.

Командувач об’єднаних сил реалізує свої повноваження через Об’єднаний оперативний штаб Збройних Сил України. Повноваження Командувача об’єднаних сил визначаються положенням про Об’єднаний оперативний штаб Збройних Сил України, яке розробляється Генеральним штабом Збройних Сил України та затверджується Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України за поданням Міністра оборони України.

Об’єднаний оперативний штаб Збройних Сил України через відповідні органи військового управління здійснює планування, організацію та контроль виконання заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, спрямування, координацію і контроль за діяльністю військово-цивільних чи військових адміністрацій (у разі їх утворення) у Донецькій та Луганській областях з питань національної безпеки і оборони.

Військовослужбовці, працівники правоохоронних органів та інші особи, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, на час проведення таких заходів підпорядковуються Командувачу об’єднаних сил, рішення якого є обов’язковими до виконання.

Втручання будь-яких осіб незалежно від посади в управління заходами із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях не допускається.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 9. Стратегічне керівництво силами та засобами Збройних Сил України, інших...“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

 • Конституції України

 • Стаття 1. Тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях на день...

 • Стаття 2. Правовий статус тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській...

 • Стаття 3. Державна політика із забезпечення державного суверенітету України на...

 • Стаття 4. Цілями державної політики із забезпечення державного суверенітету України на...

 • Стаття 5. Для забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих...

 • Стаття 6. Основними напрямами захисту прав і свобод цивільного населення на тимчасово...

 • Стаття 7. Для забезпечення національної безпеки, зокрема державної, економічної,...

 • Стаття 8. Для забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування...

 • Стаття 9. Стратегічне керівництво силами та засобами Збройних Сил України, інших...
 • Стаття 10. У разі розширення збройної агресії Російської Федерації за межі Автономної...

 • Стаття 11. Правовою підставою для відсічі і стримування збройної агресії Російської...

 • Стаття 12. В’їзд осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у...

 • Стаття 13. Прикінцеві та перехідні положення