Розділ VII ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ В ПОЛІЦІЇ
1. Поліцейські, які мають спеціальні звання молодшого складу поліції, перебувають на службі до досягнення ними 55-річного віку.
2. Особи, які мають спеціальні звання середнього і вищого складу поліції, залежно від присвоєних їм спеціальних звань перебувають на службі до досягнення ними такого віку:
1) до підполковників поліції включно - 55 років;
2) полковники, генерали поліції - 60 років.
3. Поліцейські, які досягли граничного віку перебування на службі в поліції, мають бути звільнені зі служби.
4. У разі необхідності керівники, уповноважені призначати на посади поліцейських, можуть залишити на службі поліцейських за їхнім клопотанням понад граничний вік перебування на службі в поліції, але не більше ніж на 5 років, виключно у разі якщо такий поліцейський має високу професійну підготовку і досвід практичної роботи на займаній посаді та визнаний придатним за станом здоров’я для проходження служби.
5. У виняткових випадках керівник поліції може повторно продовжити таким особам строк служби до п’яти років.
6. Поліцейські, які перебувають на службі понад граничний вік перебування на службі в поліції, за їхнім клопотанням або за ініціативою керівника, уповноваженого призначати їх на посаду, можуть бути звільнені зі служби до закінчення строку, на який їм продовжено службу, з підстав, визначених цим Законом.
Стаття 77. Звільнення зі служби в поліції
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про Національну поліцію"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 76. Граничний вік перебування на службі в поліції“ на сторінці 1. Приємного читання.