Розділ «Стаття 17. Виборчі округи»

ЗУ "Про місцеві вибори"

Розділ X ФІНАНСОВЕ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛІЦІЇ

1. Центральна виборча комісія відповідно достатті 16цього Закону та частин другої - восьмої, одинадцятої цієї статті на підставі відомостей Державного реєстру виборців визначає кількість територіальних, одномандатних виборчих округів, що мають бути утворені відповідними територіальними виборчими комісіями на територіях адміністративно-територіальних одиниць для організації виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, виборів депутатів усіх місцевих рад після призначення чергових, перших місцевих виборів, додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад, але не пізніш як за 50 днів до дня чергових, перших місцевих виборів, невідкладно розміщує ці відомості на своєму офіційному веб-сайті та забезпечує їх доведення до відома відповідних територіальних виборчих комісій.

2. Для проведення виборів депутатів сільської, селищної ради відповідна сільська, селищна територіальна виборча комісія не пізніш як за 38 днів до дня чергових або перших місцевих виборів утворює одномандатні виборчі округи з приблизно рівною кількістю виборців у кожному в кількості, що дорівнює загальному складу відповідної місцевої ради, визначеному відповідно дочастини третьоїстатті 16 цього Закону та частини першої цієї статті.

Орієнтовна середня кількість виборців в одномандатних виборчих округах на території села, селища визначається відповідною територіальною виборчою комісією на підставі відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідного села, селища, що подаються органом ведення Державного реєстру виборців до відповідної територіальної виборчої комісії не пізніш як за 40 днів до дня виборів.

3. Загальна кількість територіальних виборчих округів, які утворюються на території багатомандатного виборчого округу, дорівнює загальному складу відповідно Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної в місті ради, що визначається відповідно до частинтретьої,четвертоїстатті 16 цього Закону та частини першої цієї статті.

4. Для проведення виборів депутатів міської (міста без районного поділу, міста, до складу якого не входить інше місто, село, селище), районної в місті ради відповідна міська, районна в місті територіальна виборча комісія не пізніш як за 38 днів до дня чергових або перших місцевих виборів утворює територіальні виборчі округи з приблизно рівною кількістю виборців у кожному в кількості, що дорівнює загальному складу відповідної місцевої ради, визначеному відповідно дочастини третьоїстатті 16 цього Закону та частини першої цієї статті.

Орієнтовна середня кількість виборців у територіальних виборчих округах визначається територіальною виборчою комісією на підставі відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідного міста, району в місті, що подаються органом ведення Державного реєстру виборців до відповідної територіальної виборчої комісії не пізніш як за 40 днів до дня чергових або перших місцевих виборів.

5. Для проведення виборів депутатів міської (міста з районним поділом, міста, до складу якого входить інше місто, село, селище) ради відповідна міська територіальна виборча комісія не пізніш як за 37 днів до дня чергових або перших місцевих виборів утворює на території кожного району в місті, міста, села, селища, що входить до складу цього міста, територіальні виборчі округи. Кількість виборців у таких округах має бути за можливості максимально наближеною до середньої кількості виборців у територіальному виборчому окрузі відповідного багатомандатного округу, що обчислюється шляхом ділення кількості виборців, виборча адреса яких віднесена до відповідного багатомандатного виборчого округу, на загальний склад відповідної місцевої ради (далі - середня кількість виборців у територіальному виборчому окрузі відповідного багатомандатного округу).

На території кожного села, селища, району в місті, міста, яке входить до іншого міста, утворюється один територіальний виборчий округ з виборів депутатів міської ради або кілька територіальних виборчих округів з виборів депутатів міської ради з приблизно однаковою кількістю виборців. Територіальний виборчий округ з виборів депутатів міської ради міста (міста з районним поділом, міста, до складу якого входить інше місто, село, селище) може включати територію одного району в місті, міста, села або селища, що входять до складу відповідного міста, або одну частину району в місті, міста, села або селища.

Кількість територіальних виборчих округів у межах багатомандатного округу, що утворюються на території кожного району в місті, села, селища, міста, визначається відповідно до частин першої та третьої цієї статті.

Орієнтовна середня кількість виборців у територіальних виборчих округах у межах багатомандатного округу, що утворюються на території відповідного району в місті, села, селища, міста, визначається територіальною виборчою комісією на підставі відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідного району в місті, села, селища, міста, що подаються органом ведення Державного реєстру виборців до міської територіальної виборчої комісії не пізніш як за 40 днів до дня чергових або перших місцевих виборів.

6. Для проведення додаткових виборів депутатів сільської, селищної ради відповідна сільська, селищна територіальна виборча комісія не пізніш як за 38 днів до дня додаткових виборів на території територіальних громад, що приєдналися до об’єднаної територіальної громади, утворює одномандатні виборчі округи з приблизно однаковою кількістю виборців у кожному в кількості, що дорівнює кількості новоутворених округів, яка визначається відповідно до частини п’ятої статті 16 цього Закону.

Орієнтовна середня кількість виборців в одномандатних виборчих округах визначається територіальною виборчою комісією на підставі відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідної територіальної громади, що приєдналася до об’єднаної територіальної громади в порядку, визначеномуЗаконом України"Про добровільне об’єднання територіальних громад", що подаються органом ведення Державного реєстру виборців до територіальної виборчої комісії не пізніш як за 40 днів до дня виборів.

7. Для проведення виборів депутатів районної ради відповідна районна територіальна виборча комісія не пізніш як за 37 днів до дня чергових або перших місцевих виборів утворює на території кожного села (кількох сіл, жителі яких добровільно об’єдналися у сільську громаду), селища, міста, що входить до складу цього району, територіальні виборчі округи, кількість виборців у яких має бути за можливості максимально наближеною до середньої кількості виборців у територіальному виборчому окрузі відповідного багатомандатного округу.

На території кожного села, селища, міста районного значення утворюється один територіальний виборчий округ з виборів депутатів районної ради або кілька територіальних виборчих округів з виборів депутатів районної ради з приблизно однаковою кількістю виборців. Територіальний виборчий округ з виборів депутатів районної ради може включати територію одного села (кількох сіл, жителі яких добровільно об’єдналися у сільську громаду), селища або міста районного значення, що входять до складу відповідного району, чи одну частину території села, селища або міста районного значення.

Кількість територіальних виборчих округів, що утворюються на території кожного села (кількох сіл, жителі яких добровільно об’єдналися у сільську громаду), селища, міста, визначається відповідно до частин першої та третьої цієї статті.

Орієнтовна середня кількість виборців у територіальних виборчих округах, що утворюються на території відповідного села (кількох сіл, жителі яких добровільно об’єдналися у сільську громаду), селища, міста, визначається територіальною виборчою комісією на підставі відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідного села, селища, міста, що подаються органом ведення Державного реєстру виборців до районної територіальної виборчої комісії не пізніш як за 40 днів до дня чергових або перших місцевих виборів.

8. Для проведення виборів депутатів обласної ради відповідна територіальна виборча комісія не пізніш як за 35 днів до дня чергових або перших місцевих виборів утворює на території кожного району, міста обласного значення територіальні виборчі округи, кількість виборців у яких має бути за можливості максимально наближеною до середньої кількості виборців у територіальному виборчому окрузі відповідного багатомандатного округу.

На території кожного району, міста обласного значення утворюється один територіальний виборчий округ з виборів депутатів обласної ради або кілька територіальних виборчих округів з виборів депутатів обласної ради з приблизно однаковою кількістю виборців. Територіальний виборчий округ з виборів депутатів обласної ради може включати територію одного району або міста обласного значення, що входять до складу відповідної області, чи одну частину території району або міста обласного значення.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про місцеві вибори"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 17. Виборчі округи“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  •  Цей Закон визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост.

  • Стаття 1. Законодавство про місцеві вибори

  • Стаття 2. Основні засади місцевих виборів

  • Стаття 3. Загальне виборче право

  • Стаття 4. Рівне виборче право

  • Стаття 5. Пряме виборче право

  • Стаття 6. Вільні вибори

  • Стаття 7. Таємне голосування

  • Стаття 8. Особисте голосування

  • Стаття 9. Право бути обраним

  • Стаття 10. Право висування кандидатів

  • Стаття 11. Засади виборчого процесу

  • Стаття 12. Суб’єкти виборчого процесу

  • Стаття 13. Публічність і відкритість виборчого процесу

  • Стаття 14. Види місцевих виборів та порядок їх призначення

  • Стаття 15. Строки призначення місцевих виборів та оголошення виборчого процесу, правила обчислення строків

  • Стаття 16. Визначення загального складу Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад

  • Стаття 17. Виборчі округи
  • Стаття 18. Виборчі дільниці

  • Стаття 19. Система виборчих комісій

  • Стаття 20. Статус виборчих комісій

  • Стаття 21. Вимоги до членів виборчих комісій

  • Стаття 22. Порядок формування складу територіальних виборчих комісій

  • Стаття 23. Порядок утворення дільничної виборчої комісії

  • Стаття 24. Повноваження Центральної виборчої комісії

  • Стаття 25. Повноваження територіальних виборчих комісій

  • Стаття 26. Повноваження дільничної виборчої комісії

  • Стаття 27. Організація роботи виборчої комісії

  • Стаття 28. Статус та оплата праці члена виборчої комісії

  • Стаття 29. Припинення повноважень складу виборчої комісії та члена виборчої комісії

  • Стаття 30. Складання попередніх списків виборців

  • Стаття 31. Порядок ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці та усунення неправильностей у списку виборців

  • Стаття 32. Порядок уточнення попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці

  • Стаття 33. Внесення змін та уточнень до уточненого списку виборців дільничною виборчою комісією

  • Стаття 34. Порядок складання та уточнення списків виборців на спеціальних виборчих дільницях

  • Стаття 35. Загальний порядок висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 36. Висування кандидатів місцевою організацією партії

  • Стаття 37. Загальний порядок висування кандидатів місцевою організацією партії

  • Стаття 38. Умови реєстрації кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі

  • Стаття 39. Умови реєстрації кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі

  • Стаття 40. Умови реєстрації кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 41. Порядок реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі

  • Стаття 42. Порядок реєстрації кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі

  • Стаття 43. Порядок реєстрації кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 44. Грошова застава

  • Стаття 45. Декларування майнового стану, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру кандидатами у депутати та кандидатами на посаду сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 46. Відмова в реєстрації кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 47. Скасування рішення про реєстрацію кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 48. Особливості голосування по одному кандидату (по одному виборчому списку)

  • Стаття 49. Основні засади інформаційного забезпечення виборів

  • Стаття 50. Загальне інформаційне забезпечення виборів

  • Стаття 51. Спеціальне інформаційне забезпечення виборів

  • Стаття 52. Засади участі засобів масової інформації та інформаційних агентств в інформаційному забезпеченні виборів

  • Стаття 53. Особливості поширення інформації про результати опитування громадської думки, пов’язаного з виборами

  • Стаття 54. Строки, форми і умови проведення передвиборної агітації

  • Стаття 55. Проведення публічних заходів для ведення передвиборної агітації

  • Стаття 56. Виготовлення і порядок розміщення друкованих агітаційних матеріалів

  • Стаття 57. Загальний порядок використання засобів масової інформації

  • Стаття 58. Порядок використання друкованих засобів масової інформації

  • Стаття 59. Порядок використання електронних (аудіовізуальних) засобів масової інформації

  • Стаття 60. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації

  • Стаття 61. Гарантії діяльності місцевих організацій партій, кандидати в депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, їх представників, уповноважених осіб

  • Стаття 62. Гарантії діяльності кандидатів

  • Стаття 63. Довірені особи кандидатів

  • Стаття 64. Офіційні спостерігачі

  • Стаття 65. Офіційні спостерігачі від кандидатів, місцевих організацій партій, кандидати в депутати від яких зареєстровані в багатомандатних виборчих округах

  • Стаття 66. Офіційні спостерігачі від громадських організацій

  • Стаття 67. Офіційні спостерігачі від іноземних держав та міжнародних організацій

  • Стаття 68. Фінансування місцевих виборів

  • Стаття 69. Фінансове забезпечення підготовки і проведення місцевих виборів

  • Стаття 70. Виборчий фонд місцевої організації партії, кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 71. Розпорядники виборчого фонду кандидата, місцевої організації партії

  • Стаття 72. Формування виборчого фонду

  • Стаття 73. Матеріально-технічне забезпечення підготовки і проведення місцевих виборів

  • Стаття 74. Виборчі бюлетені

  • Стаття 75. Порядок виготовлення виборчих бюлетенів та їх передачі виборчим комісіям

  • Стаття 76. Приміщення для голосування

  • Стаття 77. Організація і порядок голосування

  • Стаття 78. Порядок організації голосування за місцем перебування

  • Стаття 79. Порядок підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці

  • Стаття 80. Протоколи дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців

  • Стаття 81. Визнання дільничною виборчою комісією голосування на виборчій дільниці недійсним

  • Стаття 82. Порядок транспортування і передачі документів до територіальної виборчої комісії

  • Стаття 83. Встановлення підсумків голосування

  • Стаття 84. Порядок прийняття та розгляду протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування та інших виборчих документів територіальних виборчих комісій територіальною виборчою комісією, яка встановлює результати відповідних місцевих виборів

  • Стаття 85. Встановлення результатів виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, виборів сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 86. Встановлення результатів виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі

  • Стаття 87. Проведення повторного голосування

  • Стаття 88. Офіційне оприлюднення результатів виборів

  • Стаття 89. Реєстрація обраних депутатів, сільських, селищних, міських голів, старост

  • Стаття 90. Заміщення депутатів та проміжні вибори депутатів сільської, селищної ради

  • Стаття 91. Проведення повторних місцевих виборів депутатів (депутата), сільських, селищних, міських голів, старост

  • Стаття 92. Проведення позачергових виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевої ради та сільського, селищного, міського голови, старости

  • Стаття 93. Перші місцеві вибори

  • Стаття 93-1. Додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад від територіальної громади, що приєдналася до об’єднаної територіальної громади в порядку, визначеному Законом України "Про добровільне об’єднання територіальних громад"

  • Стаття 94. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності, що стосуються місцевих виборів

  • Стаття 95. Строки оскарження

  • Стаття 96. Форма і зміст скарги

  • Стаття 97. Порядок і строки розгляду скарг

  • Стаття 98. Докази

  • Стаття 99. Рішення за результатом розгляду скарги

  • Стаття 100. Відповідальність за порушення законодавства України про місцеві вибори

  • Стаття 101. Зберігання виборчої та іншої документації і матеріальних цінностей

  • Прикінцеві та перехідні положення

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи