Розділ «Стаття 5. Обладнання вузлами обліку нових, реконструйованих, капітально відремонтованих будівель та приміщень у них»

ЗУ "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання"

Розділ II ОСНАЩЕННЯ ВУЗЛАМИ ОБЛІКУ БУДІВЕЛЬ І ПРИМІЩЕНЬ

1. Прийняття в експлуатацію завершених будівництвом нових житлових і нежитлових будівель, що приєднані (приєднуються) до зовнішніх інженерних мереж, здійснюється лише за умови, що ці будівлі та приміщення у них оснащені відповідними вузлами обліку згідно з вимогами статей 3 і 4 цього Закону та Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". У такому разі оснащення приміщень будівлі приладами - розподілювачами теплової енергії не допускається.

Прийняття в експлуатацію реконструйованих, капітально відремонтованих житлових і нежитлових будівель, що приєднані (приєднуються) до зовнішніх інженерних мереж, здійснюється лише за умови, що ці будівлі та приміщення у них оснащені відповідними вузлами обліку/приладами - розподілювачами теплової енергії згідно з вимогами статей 3 і 4 цього Закону та Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

Для споживача комунальної послуги, якому така комунальна послуга постачається для групи нежитлових будівель та/або споруд, які є єдиним майновим комплексом, зовнішніми інженерними мережами, що належать споживачу, вузол комерційного обліку встановлюється на межі майнової належності у кожній точці приєднання до зовнішніх інженерних мереж оператора зовнішніх інженерних мереж.

2. Прийняття в експлуатацію завершених будівництвом нових житлових і нежитлових будівель, що обладнані (обладнуються) системою автономного теплопостачання, автономного гарячого водопостачання, автономного водопостачання, здійснюється лише за умови оснащення приміщень у них відповідними вузлами обліку згідно з вимогами статті 4 цього Закону та Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". У такому разі оснащення приміщень будівлі приладами - розподілювачами теплової енергії не допускається.

Прийняття в експлуатацію реконструйованих, капітально відремонтованих житлових і нежитлових будівель, що обладнані (обладнуються) системою автономного теплопостачання, автономного гарячого водопостачання, автономного водопостачання, здійснюється лише за умови оснащення приміщень у них відповідними вузлами обліку/приладами - розподілювачами теплової енергії згідно з вимогами статті 4 цього Закону та Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

3. Встановлені відповідно до цієї статті вузли обліку належать на праві власності власнику (співвласникам) будівлі, приміщень, у яких такі вузли обліку встановлені. Вузли комерційного обліку приймаються виконавцем відповідної комунальної послуги на абонентський облік протягом 14 календарних днів з дня надходження відповідного звернення від їх власника (співвласників).


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 5. Обладнання вузлами обліку нових, реконструйованих, капітально відремонтованих будівель та приміщень у них“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

 •  Цей Закон визначає засади забезпечення комерційного, у тому числі розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг.

 • Стаття 1. Визначення термінів

 • Стаття 2. Сфера дії цього Закону

 • Стаття 3. Оснащення будівель вузлами комерційного обліку

 • Стаття 4. Оснащення вузлами обліку окремих приміщень у будівлях

 • Стаття 5. Обладнання вузлами обліку нових, реконструйованих, капітально відремонтованих будівель та приміщень у них
 • Стаття 6. Обслуговування, заміна та абонентський облік вузлів обліку

 • Стаття 7. Доступ до вузлів обліку

 • Стаття 8. Рахунки на оплату комунальних послуг та облікова інформація

 • Стаття 9. Загальні правила комерційного обліку

 • Стаття 10. Розподіл обсягів комунальних послуг між споживачами

 • Стаття 11. Зняття показань вузлів обліку та приладів - розподілювачів теплової енергії

 • Стаття 12. Моніторинг стану оснащеності вузлами комерційного обліку комунальних послуг

 • Стаття 13. Відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері комерційного, у тому числі розподільного, обліку комунальних послуг

 • Стаття 14. Фінансові санкції, що застосовуються за порушення законодавства у сфері комерційного та розподільного обліку комунальних послуг

 • Стаття 15. Органи, уповноважені розглядати справи про правопорушення у сфері комерційного обліку комунальних послуг

 • Стаття 16. Порядок накладення та стягнення штрафів за правопорушення у сфері комерційного обліку комунальних послуг

 • Прикінцеві та перехідні положення